Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisiskolás gyerekeitek hétközn...

Kisiskolás gyerekeitek hétköznap suli után járnak át egymáshoz?

Figyelt kérdés
Szokás-e felétek iskola után, hogy a gyerekek átmennek egymáshoz játszani? Nálunk 4ig van tanítás és annyira nem tartom jó dolognak, néha még leckét is kell írni, de állandóan hívni szeretne valakit. A másik a pizsiparti. Gyakori ez, hogy egymásnál is alszanak? Ezzel is nyúz, hogy az osztályból x alszik y-nál. Amikor én voltam gyerek hétközben suli után otthon kellett lenni és ha kész volt a lecke, lehetett bàrmit csinálni. A pizsiparti meg ismeretlen fogalom volt. És őszintén nem is hiányzik cseppet sem. Lassan mindennaposak ezért a hisztik és már unom.

2019. márc. 5. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező :)) Pont így ahogy leírtad. Nálunk mondjuk egymásnak is nagyon jó partnerei tehát nem az van hogy unatkoznának egyedül.

És igen , ha mondjuk 2 madárétkű kislány jön , az nem gáz, de a fiam 12 lesz, az ő kis barátai MINDIG tudnak enni ahányszor csak jönnek :)

Sok olyan gyerkőc is van, aki nem eszik ám meg akármit, válogat, persze akkor az enyém is vérszemet kap :)

És (biztos az én gyerekeimmel van a baj) de tényleg úgy van hogy semmi sem elég , viszont gyakorlásra semmi idő ha mindennap itt van vki.

2019. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem jårunk åt suli utån senkihez .ės hozånk sem jår åt senki .
2019. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a gáz, hogy egy elsős-másodikos gyereknek délután még lecke van?!

Nálunk alsóban pl. nincsen, csak 5.-től vezetik be folyamatosan de akkor se több 15-20percnél.

2019. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársakkal suli után 1 másfél óra kb amit játszin vagy csak egy focis helyen eltöltenek. Általában ez a hétfő és a kedd. Szerdán már nincs kedve sehova menni, mert fáradt. Fiam szeret a szobájába legozni, autókkal játszani, focis albumot rendezgetni :D Csütörtök program van. Péntek az, amikor a szsomszéd fiúval... vagy nálunk vagy náluk. A szomszéd gyerekkel mindennap játszana, de edzés van a kis srácnak, így nem megoldható. Most, hogy már többet van jó idő pénteken, kint lesznek és fociznak :D
2019. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányom van, másodikos, szintén du. 16hig suliban, utána még 1 óra edzés, és minimalis tanulás...

Egyáltalán nem fér bele, az egymáshoz mászkálás.

Du. a suli után jó időben van egy kis játszós bandázás, max. 1 óra, de ennyi..

1-2 kislány volt már át nálunk, meg a lanyom is volt át náluk, idén eddig osszesen talán 5x.

Én nem is gondolnám, hogy alsóban már ez menne, nem szeretném, hogy átmenjen kb. ismeretlen családokhoz..ottalvasról meg szó sem lehet, majd ráér még ezzel.

De amúgy hulla faradt is mindig, kb. 18h körül érünk haza...

Ha lenne egy közvetlen szomszéd, vagy osztálytárs aki a házban lakik, az más. Akkor azt mondom kialakul egy szoros szomszédolós összejárás, de nekünk nincs ilyen sajnos...

2019. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!