Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hétköznap meddig engeditek...

Hétköznap meddig engeditek középiskolás gyereketeket bulizni?

Figyelt kérdés
Leginkább csütörtökön. Csak kevés alkoholt iszik, amúgy is éjfél körül fekszik le.

2019. jan. 24. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Mostohaszülőnek KÖTELEZŐ megengednie...pontosabban, bele sem szólhat! https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..
2019. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Középiskolást nem engedném hétköznap bulizni.Arra majd ott lesz az egyetem.. Középsuliban másnap teljesítenie kell,végig kell ülje az órákat,ha csak nem szerez igazolást valahonnan. Egyetemen ez már másképp van ugye,mert ha nem katalógusos óra,akkor nincs semmilyen következménye.Hétvégén mehetne bulizni.
2019. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Hétköznap nem engedném bulizni. Menjen pénteken, szombaton.

Hétköznap iskola van!

Ebben az esetben, pénteken suli. Tehát végig kell ülnie legalább 6 órát(nálunk többnyire 7-8) pluszz ha van az utazás. Így éjfélkor fekszik, 6körül kel?! Nem!!!

Bem érdekel h egyébként mikor fekszik. Hétköznap nincs buli

2019. jan. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

hétköznap semeddig. a kevés alkohol is max alkalmanként és kizárólag hétvégén mehet.

Középiskolás a 14 és a 18 éves is. Utóbbi akár hajnalig is kimaradhat (hétvégén), de hétköznap annak is időben (és alkoholmentesen) otthon a helye, ha másnap iskola van.

2019. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Hétköznap semeddig és nem ihat alkoholt sem. Ha elmúlt 18, utóbbiba nem szólok bele, de nem örülnék, ha suliidőben inna.
2019. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Hétköznap középiskolást? Nyilván semeddig nem bulizhat hétköznap, szerintem ez egyértelmű. Hétvégén mehet ha akar.
2019. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Beszarok. Életemben először olvasok el olyan kérdést, aminek a válaszainál az összes válaszadónak van agya.
2019. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Tuti hogy nem mehetne hétköznap. De nem is akart soha. És még alkohooool?! Mikor másnap suli? Kizárt! Ha rendben vannak a jegyek, a péntek-szombat este az övé.
2019. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Én 19 éves vagyok, még középsulis, és nem szoktam hétköznap bulizni, de ha pl. vmelyik barátomnak szülinapja van, akkor megiszunk 1-2 sört, és legkésőbb utolsó busszal, ami kb. 11kor megy, és éjfél előtt ér haza, haza kell mennem. De nyilván hétköznapra csak akkor tervezek ilyet, ha másnap nagyon nincsen semmi, nem kell tanulni (ami elég ritka...) meg ha vkinek szülinapja van v hasonló.
2019. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gimis koromban sosem mentem hétköznap buliz ni. Nem is engedték volna és nekem is volt annyi eszem hogy ne menjek. Elmentem hétvégén, ha úgy volt éjfélig, ha úgy 5-ig, jegyeim jók voltak mindenhogy, nem ezen múlt.

amióta egyetemista vagyok többet járok hétköznap bulizni, mint hétvégén de nem szólnak bele. Van hogy akkor érek haza, amikor anyum kel munkába reggel 6 fele.

Nem marad le az ember semmiről ha gimibe nem megy hétköznap bulikba.

2019. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!