Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyha anyagilag megtehetnétek...

Hogyha anyagilag megtehetnétek, hogy két kisgyerekkel elmenjetek (4 és 6 évesek) tengerpartra nyaralni, repülövel, elindulnátok?

Figyelt kérdés
csak van bennem egy aggodás, hogy mi van ha netán akkor betegednek meg? hétröl lenne szó. repülövel. Kréta szigetére. nem olyan egyszerü haza jönni onnan. bár ha itt Magyarországon vagyunk, akkor is néhány óra az ut ha haza kell jönni. Kinek mi a véleménye, anyukák?
2016. máj. 10. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Én elmennék. Mi 3 és 1 éves gyerekekkel voltunk Teneriffén repülővel, én a harmadikkal voltam terhes. A nagyobbik beteg lett, két napig lázas volt, harmadik nap elvittük orvoshoz, ahol kapott gyógyszert, és jobban lett. Nem bántam meg, hogy elmentünk. 4 és 6 évesnek ráadásul már maradandó élmény a tengerpart. Orvos meg ott is van, ha szükséges, váltsátok ki az EU biztosítási kártyát (úgy emlékszem ingyenes).
2016. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Hány hétről van szó? Nem írtad a számot végül a kérdésben:) De egyébként mi is elmennénk, mi amúgy is mozgósak vagyunk,szeretünk repülni is, terhesség alatt se féltünk az ilyesmitől. Beszéltek nyilván legalább angolul, lesz biztosításotok, felesleges szerintem előre aggódni a betegségeken.


Terhesség alatt Máltán voltunk, és tök szuper volt!:)

2016. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Kisebb gyerekeink vannak, de mi elmegyünk. Tavaly Spanyolországban voltunk, idén Portugália lehet a befutó, a héten tervezünk dönteni és foglalni. 10 nap, 2 hétre szoktunk menni.


Amennyi plusz nálam a gyerekkel való utazás igényel. Előre megnézem, hogy ott ahova megyünk merre van olyan orvos, ahol betegség esetén el tudják látni. Utánanézek a biztosítónál, hogy az adott helyen való ellátást milyen finanszírozással fizeti. Illetve utánakérdezek, hogy az adott helyen orvosnál, beszélnek e bármilyen olyan idegen nyelven amit ismerek, ha nem akkor kitől tudok segítséget kérni.


Lázmérőt, lázcsillapítót, olyan ami bevált azért vinnék.

2016. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen kicsikkel tuti nem mennék, max ha jön nagyi vagy babysitter mert az egy felnőttnek nem nyaralás.
2016. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az előttem szólókkal, simán mennék.
2016. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint én vagyok parázós tipus.Egyébként egy hétre mennénk.

Biztositást mindenképp kötnék. Jó bátor vagy, hogy kicsi gyerekkel Tenerifére elmentetek. Mi voltunk gyerekek nélkül, anno, de ha jol emlékszem, 6 óra volt a repülö ut. Ide Krétára 2 órát mondtak.

2016. máj. 10. 12:17
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
mint a szél, úgy mennék :)
2016. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Persze, ott is van orvos, de emiatt nem tudom miért kell így aggódni. Betegesek?
2016. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

3 evessel es 8 honapossal repultem EGYEDUL 9 + 5 orat ! Del Amerikaba.

2 oras utra ket ovodassal siman mennek. Nem ujszulottek mar, ott is van orvos, Europaba mentek.

2016. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal elindulnék, nem a harmadik világba vagy háborús övetezbe készültök. Nem szabad a legrosszabb verzióból kiindulni, mert ennyi erővel a lakásból se mozduljon ki az ember
2016. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!