Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit lehet kezdeni egy nem...

Mit lehet kezdeni egy nem magyarázós tanárral?

Figyelt kérdés

Olykor csak tölteti a munkafüzetet, önálló munka oszt slussz.


Nekem már nem fér bele este az időmbe és az energiámba...


2019. máj. 4. 22:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Természetesen tanulok a gyerkőccel, de az én dolgom a jól megmagyarázott téma gyakorlatása. Így fel is vehetném a tanár fizetését...
2019. máj. 4. 22:13
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Első körben fogadóórán beszélj vele erről. Második körben, tudd meg, hogy más szülő is hasonlóan látja-e a helyzetet. Ha igen, akkor kérhettek rendkívüli szülőit vagy fogadóórát ebben a témában.
2019. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Hányadikos gyerek?

Egyébként keresnék normális iskolát.

2019. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-os, csak ezzel az 1 tárggyal vannak gondjai (illetve nekem is, mert meg kell tanítanom....)
2019. máj. 5. 00:49
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem adnom ilyen matektanárom volt és imádtuk. Nem magyarázta a szabályt, amit vagy megértettél, vagy nem... Millió példát megoldottunk, megvárta, míg mindenki a maga tempójában rájön legalább a lényegre, aztán jött csak a magyarázat.
2019. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem 3.osan már tudna magától tanulni. Tantárgy függő de pl szerintem a matekot csak így lehet megtanulni hogy külön gyakorolja.
2019. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, most látom, mit sikerült írnom. Nem adnom, általánosban 😂
2019. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A matekkal semmi probléma, pikkpakk megírja hibátlanra... Az megint más lenne, ha néhány feladatot együtt oldanának a tanárral és utána csapná ki órai munkának...


De nem, az angoltanár minden előzetes nélkül: oldjátok... Nem hiszem, hogy nekem kellene elmagyarázni a kérdőmondat sorrendjét pl. meg nagyon sok mindent. Belefáradtam, már undorral nyitom ki a munkafüzetét, várom a tanév végét őmiatta... Sajnos a hétvégénk is el van baltázva mindig...

2019. máj. 5. 07:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szuloin deritsd ki, hogy ez masnak is problema-e, ha igen fogjatok ossze.


Ha nem akkor fogadon beszelj a tanarral egyedul.


Kerj segitseget kulontanartol/idosebb diaktol, ha napkozis akkor ott irjak meg a lecket

2019. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt nem értem, meg sem szólal angolul a tanár?Nincsenek szóbeli feladatok, csak írásban önálló munka? EZ nevetséges. Persze bizonyos körülmények között lehetséges, egyszer-egyszer, de ez nem nyelvtanítás. Köteleséged kiállni a gyereked érdekei mellett, ha valóban így van, ahogy írtad, úgyhogy elősz9r fogadódóra, aztán, ha az nem elég, akkor igazgató.
2019. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!