Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Így év végén nálatok is...

Így év végén nálatok is fagyizás volt a program minden nap?

Figyelt kérdés
Nem érzitek túlzásnak?
2019. jún. 15. 16:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Felnőttként esetleg 1x 1 évben jut eszembe a fagyi.Mikor megyek haza munkából mindig ugyanazon az útvonalon,az albán fagyis mentén,mindig azon gondolkozom,hogy bezzeg ez a manusz aztán jól megcsinálta a vizezett fagyijával a biszniszt,és sokra vitte.200Ft egy lapáttal,az út többijében 250 egy gombóc.Persze hogy az íztelen olcsóbbik cart veszi meg minden ember,ezer gyerek tolong ott.Ha már fagyit vennék egy gyereknek,legyen 50Ft-tal drágább,egy kisebb gombóc,de annak talán van valami némi ízélménye is.
2019. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Kedves #9-es.. Azért mert nyár van nem kell többet zabálni, csak mert hideg. Gondolom nem esznek másból kevesebbet, vagy több zöldséget, hogy meglegyen az egyensúly.. Meg azt is gondolom hogy a 8 éves kislány nem vegán gluténmentes cukormentes fagyit fog kérni, mert azt se tudja mivel másabb mint a sima csokifagyi. Persze rákell szoktatni már őket gyerekkorukba hogy zabáljanak felesleges édességet ha unatkoznak. Nincs sok elhízott gyerek.. áááááá. Ennyi erővel gyümölcsnapot is tarthatnának ám, vagy parkba sétálni, nézni egy értelmes filmet a hűs tanteremben, barkácsolni esetleg, olyan játékokat játszani amit élveznek, nem csak enni! Ez az emberek hobbija ha unatkozik, az evés. Nem is éhesek a gyerekek, de meleg van együnk fagyit. Kiváló példamutató pedagógus lehet az illető..
2019. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

"Kedves #9-es.. Azért mert nyár van nem kell többet zabálni, csak mert hideg. Gondolom nem esznek másból kevesebbet, vagy több zöldséget, hogy meglegyen az egyensúly.. Meg azt is gondolom hogy a 8 éves kislány nem vegán gluténmentes cukormentes fagyit fog kérni, mert azt se tudja mivel másabb mint a sima csokifagyi. Persze rákell szoktatni már őket gyerekkorukba hogy zabáljanak felesleges édességet ha unatkoznak. Nincs sok elhízott gyerek.. áááááá. Ennyi erővel gyümölcsnapot is tarthatnának ám, vagy parkba sétálni, nézni egy értelmes filmet a hűs tanteremben, barkácsolni esetleg, olyan játékokat játszani amit élveznek, nem csak enni! Ez az emberek hobbija ha unatkozik, az evés. Nem is éhesek a gyerekek, de meleg van együnk fagyit. Kiváló példamutató pedagógus lehet az illető.."


Kedves, ha már ennyire maximalita vagy és mindent tökéletes, pedánsan kell csinálni szerinted, akkor nézz utána, hogy gyümölcsötfogyasztást hogy kell kivitelezni , hogy tényleg egészséges legyen, ne pedig 1000 éves kliésket puffogtass. Nem olyan jó ám az, mint képzeled.

2019. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Tisztában vagyok vele, egy ötlet volt a sokból. De heti 4 fagyi jobb, igazad van. Nem én vagyok a tanár, nem én csináltam ebből diplomát, hogy tudjam hogy a fagyizáson kívül mi köti még le a gyerekeket. Sajnálom, szerintem semmi hasznos és értékteremtő nincs abba ha napokig csak fagyizni járnak. 1-2 alkalommal belefér de miért én vagyok a kcsg mert azt mondom hogy szerintem ez sok és egészségtelen, de leginkább a legegyszerűbbnek tűnő módszer az unatkozó gyerekek lekötésére?
2019. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk 2 héttel ezelőtt minden nap strandra mentek, ezen a héten táborban voltak. Még 2 hét van az iskolából, jövő héten egy csúszdás viziparkba mennek, meg lazulnak egy kicsit, tanulás már nem nagyon van.
2019. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

Lányoméknál is egész héten mentek fagyizni. Hol kirándulás, hol múzeum után, minden nap voltak valahol, és a nap végèt fagyival zárták. Hallatlan.


Nem hittem volna, hogy van olyan, akinek ettől messzire gurul a gyógyszer...

2019. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

Ha a fagyizás valami más program része, akkor nem érezném túlzásnak. Én gyerekemmel is gyakran fagyizom nyáron.

Egyébként nálunk csak a kirándulós napon volt fagyi, a többin más programok voltak (ügyességi versenyek, közös főzés, barkácsolás, ilyesmik).

2019. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
Lányomék osztálya nem volt fagyizni 1x sem fiamék 1x voltak.
2019. jún. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
Én megértem, hogy az anyukák aggódnak. Gyerekkoromban minket is rendszeresen vittek fagyizni. Egyszer aztán olyan hasmenést kaptam romlott fagyitól, hogy többet vagy 10 évig nem mertem fagyit enni.
2019. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
7# miért kell kiforgatni? Azért nyáron sem kell feltétlenül minden nap fagyit enni.
2019. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!