Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

AliExpressen ha még nem adták fel a rendelést és én lemondok akkor visszakapom a pénzt? Egyáltalán le tudom mondani vagy már nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, pénz, visszafizetés, rendelés, internet

máj. 4. 20:49  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nagyon fontos lenne

# 1/3Időpont máj. 4. 20:53 Privát üzenet
Írj az eladónak minél hamarabb. De van hivatalos Cancel Order is. Amíg nem adják fel, addig le lehet mondani a rendelést általában.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 4. 21:12 Privát üzenet

Én le tudtam mondani,- pár nap késedelemmel, de visszautalták a pénzt a paypalomra. Ha nem utalták volna egy hetet vártam volna aztán felveszem velük a kapcsolatot.

Meg olyan is volt, hogy nem okézták le sok ideig a rendelést, töröltem, és ők írtak nekem, hogy elnézést, akarom- e a cuccot, mert ha még igen, azonnal küldik. Szóval nekem nem volt gondom vele, de eladó függő.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 5. 12:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az aliexpressen hírdetni pénzbe kerül?
PEST elemzést csinálok egy fiktív informatikai mikro vállalatról. Milyen szempontokat tudnátok mondani általánosságban, ami jelenleg is igaz?
Bérügyintéző és társadalombiztosítási ügyintéző tanfolyamról valaki tud mondani pár dolgot?
Aliexpressen miután beírtam a kártyaadataimat és rámegyek arra hogy fizetés, kér valamilyen securecode nevű dolgot amit elvileg smsben küldenek de nekem nem fogadja el. Valakivel...
Tudtok mondani EU raktáros eladót Aliexpressen?
Aliexpressen le szretném mondani a megrendelésemet. Hogyan tudom megtenni? És mennyi idő míg visszautalják a pénzt?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!