Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős kislányomnak milyen...

Elsős kislányomnak milyen ruhái vannak és kB hány darab volt/van belőlük?

Figyelt kérdés

Az oviban leggingset használt főleg, illetve valtoruhat használtunk, így érdeklődöm, suliban mennyire változnak a ruhazkodasi szokások.

Oviban sokat festettek, gondolom iskolában már ezektol nem lesz koszos, de nem is szeretnék mindennap mosni.


2019. jún. 23. 07:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Kislanyodnak*
2019. jún. 23. 07:18
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne már hogy ehhez segítség kell, ha 7 éve nevelsz gyereket?!

Minden nap tiszta ruha, és kész. Életemben nem számoltam meg hány van neki...gondolom mosol is, nem?


Mondjuk a múltkor azt kérdezte valaki hogy milyen mintájú oviszsàkot vegyen..a másik meg hogy milyen sorrendben pelenkázzon.


ÖNÁLLÓSÁG! Legalább egy pici...

2019. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Van egy iskolai, van egy otthoni szett.

Ha ezekből jó sok van, kevesebbet kell mosni.

Az hogy milyen,gyereke válogatja.

2019. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Most lesz iskolás a lányom, de nem hiszem, hogy számolom, vagy változtatok a ruházatán. A fiamnál sem tettem annó 5 éve. Eddig is normál ruhákban volt, nem volt váltóruha. Ha piszkos lesz, kimosom, ennyi. Itt is festenek, gyurmáznak, stb, így ez sem mérvadó.

Általában leggingben van, de minden nap tisztát kap. Egyedül a pulóver, kardigán az, amit felvesz többször. Nem kell emiatt naponta mosni, (mondjuk nekem kell a 3 gyerekre és magunkra), így nem értem, mi a probléma.

2019. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem változtattunk semmit.Ugyanabban jár, mint oviba is. Főleg leggingsben, a farmereket nem szereti, és nem egy szoknyás típus.

Hogy nem lesz koszos??? MUHAHAHAHA. Délelőtt belekeni a festéket a pólójába, ebédnél pörköltöt borít az ölébe, délután meg négykézláb mászik a homokozóban. Konkrétan dzsuvásabban jön ki a suliból, mint az óvodás öccse... :D

2019. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdező védelmében még annyit elmesélnék, hogy első gyereknél nekem is voltak ilyen paráim, hogy a suliban más ruha a divat, és mi lesz, ha cikis göncben küldöm el az első nap, de a nyílt órán, amikor meg lehetett nézni a tanítónéniket, én a negyedikesek ruháira is vetettem egy pillantást, és megnyugodtam, hogy ugyanúgy öltözködnek, mint a nagycsoportosom. :)
2019. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem érzem annyira cikinek a kérdést, és köszönöm a válaszokat.

Itt például a suliban Nincs homokozó, és nem önti magára a pörköltet sem.

De pont ezért érdekeltek a válaszok, hogy esetleg mire nem gondolok vagy mit gondolok túl.

Megegyszer koszonom

2019. jún. 23. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En biztos ugy vennek neki hogy egy hetig mosas nelkul fel tudjam oltoztetni. De persze attol fugg, ha amugy is gyakran mosol, akkor mindegy. 7polo, 3 nadrag, leggings par db, 3 pulcsi, 2-3 belebujos ruha eleg kell legyen. Otthon gondolom ugyis atoltozik otthoniba.
2019. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Darabra sose számoltam. Szerintem két -három hétig is fel bírnám öltöztetni, ha nem tudnék mosni.

Olyan ruhái vannak, mint az oviban. Ott sem volt extrán koszos, a hazamenős volt a kinti ruha, minden nap tiszta ruhát kapott. Most nem kell külön benti nadrág, így abból kevesebb is elég volt. Farmer es merev nadrág nincs, ne nyomja a hasát egész nap az ülésnél.

2019. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami ilyesmire voltam kíváncsi, köszi.
2019. jún. 24. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!