Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyereknek mit...

Első osztályos gyereknek mit ajánlanátok kötelező olvasmányként nyárra?

Figyelt kérdés
Lányom most volt elsős. Szabadon választható könyvből kell olvasó naplót készíteni szeptemberre. Azt mondta a tanító néni, hogy nem kell túl hosszú könyvnek lennie. Mit ajánlanátok?
2019. júl. 9. 21:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#14 A mi sulink egyáltalán nem hajtós versenyistálló, sima, átlagos állami iskola, direkt olyat kerestem, ahol nem hajtják őket agyon. De szerintem nem olyan borzasztó feladat első osztályt elvégzett gyerekekkel egy rövidebb regényt elolvastatni.

Nálunk amúgy másodiktól saját maguk választhattak már, pont azért, mert sokuknak nem jött be a Mazsola, úgyhogy következő évben a fiam már a Harry Potter első részéből írt olvasónaplót, és a többiek is hasonló terjedelmű könyveket választottak következő évben.

2019. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Pedig adnak. De simán lehet csalni, olvassátok együtt. Nekünk a Vackor volt, huh, utáltam, olyan bugyuta.
2019. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az utolsót folytatva: simán csalnak is és ez a hülyeség, hogy olyat kér a tanítónéni, ami teljesíthetezlen ezért csalásra buzdít. Sajnos sok ilyen van.


Válasszatok egy rövidet, amit önállóan el tud olvasni, mindenki jól jár, a gyerek nem úgy éli meg, hogy szenved vagy hazudni kell. A tanítónéni meg örül, hogy milyen jó feladatot adott, amit mindenki teljesített.

2019. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!