Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Olcsó, és fiatalok körében...

Olcsó, és fiatalok körében népszerű, tinédzsereknek való táskát ismer valaki?

Figyelt kérdés
gyermekem ilyenekről beszél, de nem értem. valami rókás táskát tett szóvá, de az drága...
2019. júl. 23. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít olcsónak?

Általában a drága márkák népszerűek.

2019. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a Hervisben 4000 volt akciósan a Nike táska. A gyerekeim idén nem is akarják lecserélni, és egy mosás után teljesen újszerű.
2019. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a rókás menő volt 10 éve is, de ha olcsót akarsz és menőt, rendelj netről!


Kevés gyereknek lesz olyan, ezért nem fogják tudni, hogy gagyi e. Válasszatok a tinikkel együtt!

2019. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Olyan nincs. A rókás nálunk is téma volt, akár meg is tudnánk venni, de nem vagyok hajlandó 30-50e Ft-ot adni egy hátizsákért. A másolatokat meg rögtön kiszúrják, a kölykök, és csúfolják egymást.
2019. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
maximum 7000 forint, ez még belefér
2019. júl. 24. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A rókás táskára keress rá aliexpressen,fjallraven kanken, azt hiszem 6000 ft(nem eredeti). Csak olyat vegyél aminek a képen tényleg egy róka van a logón!! [link]
2019. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért lehet olcsóbb Budmil táskát is venni. Én is azokat nézegettem, az elég jó márka. Jobb, mint egy no name hamisítvány, legfeljebb nem rókás.

Mi azt is megbeszéltük, hogy olyan minta legyen, ami 2 év múlva se lesz ciki. Most 11 éves a leányzó. Lehet, hogy most bejön a cuki unikornis vagy a cica, de jövőre az utcára se teszi ki vele a lábát, mert gyerekes. Virágos mintára gondoltam, az elég csajos, és örök divat.

Szerintem a rókával is ez lesz gond, hogy jövőre ciki, mert tavaly volt divat. Ez elég szezonális minta, hamar lecsengenek ezek.

2019. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
41%
vans
2019. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!