Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit érdemes adni egy 19 éves...

Mit érdemes adni egy 19 éves fiatal srácnak 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó. Amit érdemes róla tudni:

-karóramániás, de annyi karórája van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni

-könyvmoly, de könyvnél ue. a helyzet.

-a divat, a szépség nem érdekli. Akkora csövesbánatot még nem láttatok, mint ő. Pláne télen. xDD

-nagyon érdekli a biológia, orvosira fog menni. Édesanyám felvetette, hogy esetleg egy fonendoszkópot kéne neki venni.

-imád kávézni. Üresen issza, napi egy kisebb vödörnyi mennyiséget. :D (Persze erős túlzás, de tényleg nagyon sokat kávézik.) Arra gondoltam, hogy a városban, ahol lakunk, van egy nagyon jó, igényes kávézó és ott lehet venni ilyen kártyát, amivel nagyon kedvezményesen lehet kávét venni. Csak ez azért nem jó, mert nem marad már sokáig a városban, mert Budapesten lesz egyetemista.

Esetleg egy nagyobb kávécsomag jó lehet, többféle kávéval.


Amit még érdemes tudni, hogy a szélsőségeket nagyon szereti, értsd: a nagyon minimalista vagy nagyon eltúlzott ajándékokat. Tavaly pl., mikor kérdeztem, hogy mit vegyek neki, mondta, hogy ha adok neki egy farab kekszet, ő már boldog ember. És én egy darab kekszet adtam neki. Olyan röhögést még nem láttam embertől. :D Aztán persze odaadtam a rendes ajándékát is, de a reakcióra kíváncsi voltam. Tényleg boldog volt egy darab keksztől is. :D Szóval ha valami elvetemült ötlet az eszetekbe jutna, akkor írjátok bátran (szexjátékot hagyjuk, már lecsapták a kezemről. :DDD)


Még azért van egy kis időm (17-én lesz a szülinapja), de nem akarom az utolsó pillanatra hagyni.


Szóval összefoglalva: a srác egy lepukkant, elmerozzant állat, aki mindenki csíp, mert hihetetlen értelmes, humoros (kicsit beteg a humora, de nagyon jó xD), és ő a (volt) osztályunk kijelölt "dokija", mert a keléstől a pattanásokig, a fogfájáson át a hányás-hasmenéses dolgokig és menstruációs panaszokig mindig őt traktáltuk. Aki mindig orvoshoz küldött minket, de egy próbát megért. :DDD

Meglepődnétek, de amúgy nagyon kellemes társaság, mert csak akkor poénkodik, amikor az odaillik, amúgy egy kedves, értelmes, olyan megnyugtatóan mély hangú srác.

(Kicsit bejön, na, de nem én vagyok az egyetlen a lányok között. xD)


2019. aug. 6. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Egy konyvmolynak sosincs elég könyve, itt csak ag a kérdés, hogy jót valasztasz e neki.

Ha szereti a kávét, akkor én inkább az irányban mennék el. Ha egyetemista lesz, nyilván kell neki egy kávéfőző. Ez lehet egy markas percolator, pl Bialetti, ha van tűzhelye, vagy egy pl egy Chemex. Plusz jó minőségű kávé, kave ízesítő szirupok, nadcukor, stb melle Mondjuk összeget nem irtal...

2019. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Milyen értékben? Esetleg valami fesztiválra napijegy? Mozi, színház, szabadulószoba?
2019. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Legfeljebb 20 ezer. Azért fordítok erre akár ennyit is, mert ő készített fel bioszból (későn lettem fakos) érettségire, és pár kávén kívül nem volt hajlandó elfogadni semmit.
2019. aug. 6. 13:52
 4/11 A kérdező kommentje:

A kávés irány tényleg jó ötlet.

A kávénál az viszont jó, hogy csak a kávéra és/vagy kávéfőzőre kell koncentrálnom. Akkor szokott csak tenni a kávéjába kis cukrot, most hogy mondod, nyírfacukrot, mikor annyira náthás, hogy nem kap levegőt, mert ugye télen a leglogikusabb 5 kilométeren besétálni a suliba egy pólóban és egy vékony farmerban. De legalább bakancs volt rajta. xD

2019. aug. 6. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

de cuki :D a 19 évesnek 20. szülniapjára :D

Feldobtad a napomat!


Különleges, egyedi kávéscsésze -esetleg kedves könyvének témájával.


Amúgy ezek a régifajta orvos-táskák szerintem baromi menők, főleg egy elvont embernek.

[link]

Mondjuk az áruk is 30-40ezertől a csillagos égig megy, de ha kellően beteg a humora, akkor egy kávécsomag (és koffaintabletta-csomag) mellé egy kis műanyag játék-orvostáska is tök jó poén.

2019. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kv irányban lenne érdemes elindulni.


Pl ha Bp-n laksz esetleg ez a macskás kv is bejöhet


[link]


Könyv irányában semmit mert szerintem vagy megvan neki vagy nagyon drága...


De szerintem ha írsz pár sort lehet h azt jobban értékeli.

Nem mindig kell tárgyi ajándékban gondolkodni.


Fonendoszkóp szerintem nem érdemes mert szakmailag ahhoz jobban ért ő h mi az ami tényleg hasznos lenne neki

2019. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy egy nagyobb kávés szettet vennék neki, a Frei kávék szerintem nagyon jók, esetleg kávésbögre szett, egy egyedi bögre + egy új könyv amit nagy durranásnak mond az internet népe.
2019. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Akkor a kávés irány lesz.

Illetve: Mi a fenéért lettek itt páran lepontozva? Teljesen korrekt és normális választ adott mindenki.

2019. aug. 7. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egy könyvet a kávé történetéről, termesztéséről és a kávézási szokásokról
2019. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úúúúúú, ez nagggyon jó ötlet. :DDDD
2019. aug. 8. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!