Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Budapesten mit érdemes megnézn...

Budapesten mit érdemes megnéznie egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A lányommal megyünk pestre rokonokhoz,esküvő miatt és a kellemest összekötve a hasznossal,elmennénk pár helyre.Úgy szeretnénk tervezni,hogy a lányom kedveszerinti helyekre mennénk.Létszives nem mindjárt az állatkertet,vidámparkot,tropicariumot mondjátok,mert oda mentünk már.És ha múzeumot mondtok a ko nkrét nevét is írjátok le,mert rengeteg múzeum van.Előre is köszönöm a válaszokat
2010. júl. 14. 10:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírásra már nem is mondok semmit...

Sétáljatok a Városligetben, nézzétek meg a Terror Házát, sétáljatok át a Lánchídon, van hajó ami a pesti és a budai part között jár, Láthatatlan kiállítás, Margitszigeten brigóhintózni, Budai várban sok múzeum van- nézzétek meg azokat is vagy csak sétáljatok.

Rengeteg dolog van, amit meg lehet nézni.

2010. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A helyesírás azért ilyen,mert lassan 13 éve kint élünk Hollandiában és általban nem magyarul beszélünk.
2010. júl. 14. 10:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy új városnéző útvonal Budapesten. Ez egy kétéltű busz ami végig megy a belvárosban majd a Hősök tere után a XII. kerületben belehuppan a Dunába és ott megy egy kanyart. Kicsit drága de szerintem megér.

[link]


Vagy János hegyi kilátó de libegővel mentek fel és le. Moszkva térről a 61-es villamossal Budagyöngyéig ott a 291-es busszal a Zugligetig kell menni. Az is egy szép túra.

2010. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez a kétéltű busz tényleg nagyon jó!
2010. júl. 14. 11:55
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
pláza. oda mindenki elmenne:D
2010. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Pláza? Ne nevettess... ki a franc menne oda? Azt mindenki tud nézni, nem csak Pesten.

1

2010. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csodák Palotája! Azt nagyon szokták élvezni a kamaszok.
2010. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a Terror háza egy ekkora gyereknek nyomasztó. Nekünk - mi gimi végén oszt.kirándultunk oda - mindenkinek durva volt. Ne ezt lássa Pestből. Vidd el éjjel valamelyik hídra sétálni!
2010. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

14:15-Csodák Palotája sz@r.Oda ne vidd őt,mert nagyon fog unatkozni,tudom mert én is voltam ott és nem tetszett,se nekem se a barátnőimnek.A többi ötlet jó. :)

14/L

2010. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 14. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!