Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Budapesten mit érdemes megnézn...

Budapesten mit érdemes megnéznie egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A lányommal megyünk pestre rokonokhoz,esküvő miatt és a kellemest összekötve a hasznossal,elmennénk pár helyre.Úgy szeretnénk tervezni,hogy a lányom kedveszerinti helyekre mennénk.Létszives nem mindjárt az állatkertet,vidámparkot,tropicariumot mondjátok,mert oda mentünk már.És ha múzeumot mondtok a ko nkrét nevét is írjátok le,mert rengeteg múzeum van.Előre is köszönöm a válaszokat
2010. júl. 14. 10:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

én 12 évesen voltam a terror házában és szerintem marhára,hogy nem ilyesztő,csak tisztában kell lenni a dolgokkal.én a szüleimmel voltam és már előtte is rengeteget tudtam mindenről amik ott voltak.Ha valaki tisztában van mindennel akkor szerintem nem annyira ilyesztő.bár ez ember függő:)

az a busz nagyon jó ötlet.

amugy az utcán van egy csomó ilyen "bódé" ahol turistáknak való szórólapokat oszotogatnak és ott megis lehet kérdezni,hogy hová érdemes elmennni.

2010. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én annak a 14 éves lánynak a hozzászólására csak annyit írnék minden rosszindulat és személyeskedés nélkül, aki leszólta a Csodák Palotáját, hogy én egy intelligens, átlagos 14 éves lányra gondoltam. Én kísértem oda gyerek csoportot, és egytől egyig jól érezték magukat. A Jövő Háza ott van vele egy épületben, na oda ne menjetek be, mert azt tényleg unták a gyerekek.

Margitsziget még jó hely.

Az új színház környéke is esténként nagyon szépen ki van világítva...

2010. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

Kedves utolsó.Én vagyok az a 14éves lány,képzeld mi osztálykiránduláson voltunk a Csodák palotájában.És amikor kijöttünk onnan az osztályunk háromnegyede megmondta,hogy többet nem szeretnének ide jönni,mert nagyon unalmas volt és nem tetszett nekünk.Az előttünk levő csoportnak ugyanez volt a véleménye.Lehet,hogy nektek tetszett,nekünk nem.Ennyi,nem kell rögtön azt állitani,hogy te inteligens csoporttal voltál,mi meg nem vagyunk azok,csak azért mert nem tetszett.Mindenkinek más tetszik.

14/L

2010. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

"Mindenkinek más tetszik."


Akkor mért kellett lesz@roznod???

2010. júl. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett a csodák palotája,de a jövő háza is.

14/L

2010. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

Azért irtam rá,hogy az mert ez az én véleményem róla.Lehet,hogy nektek tetszik,de szerintem sz@r.Nem tudom miért olyan nehéz ezt megérteni.

14/L

2010. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jó sztem a terror házát hagyjuk. x")


A csodák palotája nagyonjó tényleg, esetleg tropicarium, de van csomóféle múzeum, kérdés hogy mi érdekli. De itt a lista: [link]


Jó szórakozást Budapesten. ;)

2010. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 28. 20:45
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem voltatok még a Csokoládé Múzeumban?

Tök jó, csak sok a csoki ( nekem, mert én nem szeretem annyira)

2010. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!