Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy 15 éves barátja legyen?

Figyelt kérdés
A lányom pár napja össze jött egy 15 éves fiúval. Nagyon sokat találkoznak. Amikor elmondta otthon eléggé meglepődtem, én 13 évesen még nem pasiztam. Ha vele egy idős fiúval járna akkor nem zavarna, de így kicsit aggaszt ez a dolog. Egy 15 éves fiú már többre vágyik egy ölelésnél és egy puszinál, ezért is tartok ettől. A lányom érett testileg, de még nem való ez neki, én így gondolom. A lányom mondta, hogy csak csókolóztak, semmi több. De félek tőle, hogy majd komolyabbra fordul a dolog. Nagyon boldog, hogy neki már pasija van, napok óta nem fér a bőrébe. Nincs szívem megtiltani neki, de mégis aggódok, hogy baj lesz. Mit tegyek?

2019. okt. 19. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát pedig ezekkel az információkkal nagyon sok minden megváltozik.


Én én óvatosan próbálnám meg a dolgot. Pl ha a lányod szeretne járni pl táncolni vagy sportolni valamit, akkor beiratni, extra szakkörök, hogy ne legyen idejük annyira egymásra, direkt külön anyás-lányos programra, hogy jobban megbízzon benned. Találkozzanak nálatok, hidd el jobban jársz, legalább személyesen is megismered a fiút.

Így hirtelen ezek ugrottak be.

2019. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát mondhat bárki bármit, de egy 13 éves kislánynak az ég világon semmi keresnivalója nincs egy 15 éves srác mellett! Sőt, semmilyen srác mellett. Még csak egy kislány, barátnőznie kéne, gyereknek lenni, nem pedig pasizni...!!
2019. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Én, ha szülő lennék, semmiképp sem tiltanám a lányomat a barátjától. Az normális, hogy 13 évesen tetszik neki valaki és ha a fiúnak is tetszik, akkor összejönnek, tiniszerelem. Az, hogy a fiú 15 éves, az sem baj, szerintem nagyjából egy 13 éves lány és egy 15 éves fiú egy szinten lehet.

Amikor anyukám gyerek volt, ő is járt 13-14 évesen egy osztálytársával, de ez tényleg csak abból állt, hogy sokat voltak együtt, egymás mellett ültek, fogták egymás kezét és csóknál több nem volt.

Én 13 évesen voltam először szerelmes szintén egy osztálytársamba, ugyan ez viszonzatlan volt, tehát nem jöttünk össze, de tényleg eszembe nem jutott volna csóknál továbbmenni, még akkor sem, ha lett volna barátom.

Ha a lányod is ilyen, akkor minden rendben van. Csak sajnos manapság az sem ritka, hogy 13-14-15 évesek lefekszenek egymással, ami még azért korai.

2019. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Azt honnan tudod,hogy a lányod nem vágyik többre egy ölelésnél és egy puszinál?
2019. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

Ismered is a srácot személyesen, vagy csak hallottál róla ezt-azt és az alapján ítélkezel? Az, hogy megverte 2 osztálytársát, az csak egy dolog. Tudod miért verte őket meg? Lehet, hogy ők kezdtél, vagy mást védett meg. Lopni meg szerintem mindenki lopott már, szóval az se valami nagy dolog. Egyáltalán mennyire igazak ezek az információk?


Csak annyit akartam írni, hogy simán lehet egyébként egy normális srác, csak kamasz és csinál hülyeségeket, mint általában minden kamasz, szóval én a helyedben megismerném minél előbb.


Egyébként a 11-es jót ír. Ha valami tényleg nem oké a sráccal, akkor próbáld valahogy elterelni a figyelmét, vidd közösségbe, ahol megismerhet másokat, hátha esetleg megtetszik neki más és kiszeret a fiúból. De tiltani ne tiltsd semmiképp.

2019. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!