Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek a 16...

Szülők! Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy plasztikai sebészhez menjen?

Figyelt kérdés
Nem mellnagyobbítás vagy ehhez hasonló célokból,csak van néhány hatalmas heg a lábamon,amit el szeretnék távolíttatni.

2018. ápr. 16. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen miatt igen.
2018. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért én is... meg pl. anyajegy-eltávolítás miatt.

Meg eszembe jutott egy ismerősöm, aki elképesztő sasorral született, mindig csúfolták miatta. Amint lehetett, megcsináltatta (18 évesen). Na, őt is megértem.


Mellműtétet és hasonlót nem engednék.

2018. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, ha van rá keret
2018. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ebben az esetben persze.
2018. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2018. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%
Ilyen esetben mindenképp. Nekem volt egy balesetem 16 éves koromban, a szám sérült meg elég durván, és össze kellett varrni. Akkor anyukám ajánlotta fel, hogy ha szükség lesz rá, akkor korrigáltatjuk. Szerencsére nem volt, teljesen eltűnt minden heg. De aggódtam miatta, szóval teljesen megértelek, és engedném.
2018. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag tudnám, akkor ezt támogatnám.
2018. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En teljes termeszetesseggel igen egy kamaszlany szamara nagyon fontosak meg a kulso ertekek es valoban nem a legvonzobbak a gegek reszemrol ez teljesen rendben van a plasztikat meg felnotteknek sem ajanlom a testunk mereteit fontos elfogadni
2020. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

nem fogom engedni

a baratnom is tele van hegekkel, igy is ugyan annyira vonzo, mintha nem lenne rajta egy sem

2020. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!