Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok korombeli kamasz miért...

Sok korombeli kamasz miért nézi le a kiskamaszokat, ha szerelmesek, meg úgy igazából alapból is?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha látnak mondjuk két 11-12 évest, akik fogják egymás kezét, akkor rögtön elkezdenek rajtuk nevetni, de ilyen gúnyosan, lenézően, meg kibeszélik őket, hogy "Én ennyi idősen még legóztam/barbiztam" meg, hogy milyen gáz ez már. De közben meg azt is észrevettem, hogy ha egy ennyi idős kiskamasz oda van mondjuk valami játékért, meséért, ami szerintük "óvodásoknak való", vagy nem nagylányos/nagyfiús, akkor meg az a bajuk. De ha már a nagylányosnál tartunk, azt is észrevettem, hogy ha egy fiatal lány kicsit kisminkeli magát, de nem ilyen extrémre kell gondolni, hanem csak egy ilyen szolid sminkre, akkor azért is beszólnak nekik.

2019. nov. 9. 12:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
3%
Most milyen idős gyerekeket értesz a korodbeliek alatt?
2019. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
11-12 évesen miért kell papás-mamást játszani? Tényleg komolytalan, és sminkelni is. Ez kb. olyan látvány, mint mikor a 4 éves az anyja cipőjében grasszál otthon. Egyértelműen nem a korosztályának való, ezáltal humoros.
2019. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 Senki nem mondta, hogy papás-mamást kell játszani, de miért baj, ha szerelmesek? Miért kell emiatt lenézni őket? A smink meg nem tudom, de szerintem érthető, hogy ennyi idősen ki szeretné próbálni, ráadásul biztos vagyok benne, hogy akik beszólnak emiatt, azok is kipróbálták ennyi idősen és mégis lenézik őket. De ennek így mi értelme?


#1 16 év körüliekre gondoltam.

2019. nov. 9. 13:08
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Én egy tizessel több vagyok nálad, de alig várom, hogy a lányaim szerelmesek legyenek. Annyira cuki ez a tizenpár éves kis remegő hassal kézenfogva sétálós állapot. 😊 Nekem is ennyi idősen volt először barátom.
2019. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Így 26 év után én is megértettem, hogy nem kell mindent ilyen komolyan venni. Ők most ebben a "mindenbe hibát látunk" szakaszban vannak. Még mi, felnőttek is gyakran kritizálunk másokat olyan dolgokban, amiket nem tartunk természetesnek. 🙈 Szóval nem olyan furcsa jelenség ez. Nekik most ez a "menő"
2019. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
És ha tudnad hogy 30 evésen a 16 évesek szerelme is milyen komolytalannak fog tűnni. A kamaszok akar 12 akar 17 évesek mindent olyan véresen komolyan vesznek. Igazából ez adja a humort.
2019. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
A te korodbeliek (16) lenezik a kiskamaszokat (11-12). Majd ha 30 leszel lenezed a 16 eveseket. Nyugi ilyenek az emberek es ilyen az elet es ennyi.
2019. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És abban mi a humoros, hogy beszólnak másnak?
2019. nov. 9. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Valószínű, hogy nem voltak 12 évesen szerelmesek (vagy még most sem) és ezért nem értik.

Féltékenyek, hogy ők "szeretik" egymást. Azért az idézőjel, mert közel sem biztos, hogy lángoló szerelem. A szeretetet is kifejezhetik kézfogással. Jól érzik magukat együtt.


Ez az egész életet végigkíséri, meg kell tanulni szelektálni az emberek között.

Én 25 évesen házasodtam. Amíg készültem az esküvőre és boldog voltam, megkaptam, hogy fiatalok vagyunk, úgyis meg fog csalni. Van aki válóperes ügyvédet is ajánlott, úgy hogy még házasok sem voltunk. 😂

2019. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom 16 éves koromban észre se vettem egy 12 évest, nemhogy beszélgessek róla.
2019. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!