Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd?

Hány éves kortól engednéd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy maradi szülő, sőt sokszor inkább laza.De ezt valahogy még olyan korainak, vagy nem is tudom milyennek tartom. A lányom 11 éves szeretne mindkét fülébe második lyukat. Ti mikor engedtétek?


2019. nov. 12. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Engedném, egyetértek a fülbevaló nem egy kirívó dolog. Viszont az nem igaz, hogy kiveszi és benő, én 6 éve nem "használom" mind a két lyukat a fülembe de a mai napig nem nőtt be, de nem is zavar.
2019. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha az nem korai, hogy a pár napos üvöltő babának átszúrják a fülét, mint a kismalacoknak, akkor ez sem az. Nem biztos, hogy be fog nőni később, ha kiveszi egyébként, de az sem baj.
2019. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az első lyuk, 6 évesen lett neki, suli kezdés előtt szerette volna.
2019. nov. 14. 21:19
 14/16 anonim ***** válasza:

Az egyszerű piercingeket, (nem a tágító és bőr alá beműtött dolgokat én nem tartom nagy tragédiának). Ha nem is forr be teljesen alig látszik a nyoma. Pattanások után nagyobb lyukak maradtak rajtam mintha mondjuk orrpiercingem lett volna 15 évesen.


Én inkább az alapján döntenék milyen régi vágya és kiszabnék mondjuk valami ünnepet amire megkapja, ha még szeretné. A máris rögtön azonnalnak nem vagyok a híve.

2019. nov. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
én lányom már durvább dolgokat is kért tölem. Hát azt mondanám ahogy jónak látod. Ha tudsz vele élni akkor enged meg neki
2019. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Fülbe 2. lyukat ahány évesen akarja. Legyen az 16, 12, vagy 8. Nem olyan nagy dolog a 2 fülbevaló/ 1 fül (persze ha nem olyan nagy).

Még az se biztos, hogy mindig használná az összes lyukat. Nekem fülenként csak egy lyukam van (már így vittek haza miután megszülettem), de csak ritkán hordok fülbevalót.

A fülön a lyuk meg olyan, hogy ha éppen nincs benne semmi alig látszik. (Pár hete egyik osztálytársam nagy karika fülbevalókkal jött iskolába, de mikor próbáltunk a szalagavatóra kivette. 2 próba között a fiúk ott hülyéskedtek, s Ottó be akarta Abigél egyik fülbevalóját tenni a fülébe. Mi meg akkor tudtuk meg, hogy Ottó fülében van lyuk, pedig 4 éve osztálytársunk. :D )

2019. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!