Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen vitamint vesztek...

Milyen vitamint vesztek kamasz gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Fiam nem szeretné a továbbiakban a "gyerekes" rágótablettákat, gumivitaminokat enni. (az ízüket eddig is utálta) A férjemmel Activalt szedünk, de ezt nem mertem adni neki, mert azt írják, felnőtteknek való. Tudnátok ajánlani esetleg valamilyen neki megfelelő vitamint?

Most volt 11 éves, 165 cm, 45kg, és hetente 5x2 óra edzése van.



2019. nov. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Menj be egy gyógyszertárba,ott szerintem jobban tudják,mint itt.
2019. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Főzz egészségesen és változatosan. Sok zöldség, gyümölcs, gomba, gabonák, magvak, sok sok víz. Nem kell a D vitaminon kívül mást szedni, és azt is inkább a téli időszakban érdemes. A többi egy normál egészséges táplálkozás mellett felesleges.
2019. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen vitamin nem kell.
2019. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C, D, K, ezek külön plusz multivitamin. Napi 3x. Mindig szedtem 13 éves korom óta. Lány vagyok, de élsportoló 19 évesen is.
2023. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!