Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekem meleg. Most mi lesz?

A gyerekem meleg. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 08:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Lesz majd baràtja/ baràtnője. Nem lesz a fogamzàsgatlàssal gondja. Azèrt szólj neki, hogy vèdekezni ìgy is kell.
2019. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne? Ugyanúgy a gyereked, szeresd! Sajnos kap majd ezért elég bántást, légy mellette, az a dolgod.
2019. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Próbáld elfogadni. Attól még a gyereked.

Fiaim vannak. Még nem tudom,mit hoz az élet,de ha úgy alakul,hogy valamelyik homosexuális,én elfogadnám,és mellette állnék.

Ha felvállalta,azt jelenti,bízik benned,és szüksége van rád. Nem lehet könnyű,de a legtöbb,amit tehetsz,hogy nem fordulsz el tőle.

2019. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mellszélességgel mellette lennék.

Támogasd! Ugyan úgy a gyermeked semmivel sem lett kevesebb. Attól még ugyan az az ember aki eddig is volt.

2019. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne? Holnap péntek.


Nem változik semmi.

2019. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Van akinek meg prosti a gyereke..

Mi lenne?

2019. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
Megnézném, akkor mit szólnátok, ha a ti gyerekeitek lenne meleg. Nem hiszem, hogy ilyen egyszerű, hogy semmi. Vaaagy ennyire le@arjátok a saját gyerekeiteket, hogy baromira mindegy meleg-e vagy sem. Engem @urvára megviselne és nem szeretném megtudni milyen. Nyilván szeretnék majd nagymama lenni. Viszont sajnos tenni nem tudsz semmit,csak megemészteni!
2019. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nekem speciel tényleg nagy szám van, de ennél a kérdésnél ez nem releváns. Van meleg a családomban, unokaöcsém, pont ugyanúgy viszonyul hozzá mindenki, mint bárki máshoz, ismerjük a párját is, ippeg pont ugyanúgy fogadja, szereti mindenki, mintha a felesége volna, igen, a 93 éves nagyanyám is. Hogy aggódnék-e? Persze. Nyilván nem azért, mert nem lesz unoka (amúgy megoldható az is, ha szeretnének szülők lenni), hanem pont az ilyen retardált emberek diszkriminációja miatt, mint amilyen az előttem válaszoló, 56%-os válaszoló is, aki csak csípőből ítélkezik. Nem az az ember létezésének egyetlen értelme és célja, hogy utódokat hozzon létre, de ha szeretnének, mondom, megoldják maguknak. Az ilyen faék egyszerűségű gondolkodás a bolygó rákfenéje, az ilyen korlátoltak miatt tartunk társadalmilag és egyéb más területen is ott, ahol tartunk és remény sincs a gödörből a kiútra. Az én idősebb fiam 19, speciel sem a lányok, sem a fiúk nemérdeklik, kocka, tanul. Nem zaklatja senki,hogy mikor hoz már haza valakit és ha majd egyszer megteszi, édesmindegy lesz nekem, hogy férfi avagy nő az illető és nem, nem csak a szám jár, ténylegesen így gondolom. Élheti úgy az életét, ahogy Neki tetszik én meg pont letojom, hogy lesz-e unokám, avagy sem, a nemi identitásától függetlenül. Ha nem lesz, úgy is jó, ha lesz, szeretni fogom nyilván és segítem, amiben tudom. A gyerek iránti vágyamat kielégítettem avval, hogy én magam szültem, unokára meg nem adtam le rendelést, ugyanígy megilleti a szabad döntés joga a fiaimat is, mint anno engem és bárhogy is határoznak majd, elfogadom és támogatom őket benne.
2019. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 7 válaszoló!


Nekem van baráti és ismeretségi körömben meleg, bisexuális, leszbikus sőt transznemű is. Hihetetlen de ugyan olyan ember mint bármely heterosexuális.

Most komolyan amíg a társadalom hasznos tagja ember módjára viselkedik neked nem édes mindegy kivel osztja meg az ágyát?

Az unoka nem rendelésre készül.. A gyermeked boldogsága vagy a tiéd a fontosabb számodra?

Amúgy manapság meleg párnak is lehet saját gyermeke.

Én tudod mire tanítom a 2 kisgyermekem? Legyenek elfogadók és legyenek 100% önmaguk.

2019. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

A heteró gyerek sem garancia az unokára. Mint ahogy ha egy meleg pár nagyon akar, akkor megoldják. Mást nem külföldön. De ez úgy gondolom teljesen az ő dolga lesz nem pedig az enyém. És nem fogom verni a tamtamot hogy márpedig nekem unoka kell.

Én a fiamat arra fogom tanítan, hogy legyen elfogadó másokkal és hogy előttünk nem kell semmit szégyelnie.

2019. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!