Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet meleg a gyerekem?

Lehet meleg a gyerekem?

Figyelt kérdés
Két éves a kisfiam és borzasztóan rettegek attól, hogy meleggé válik, néha már betegesen félek ettől. Mitől válhat azzá egy gyerek? a múltkor egy babát láttam a kezében és kikaptam belőle gyorsan, majd egy autót adtam neki... mik azok a tényezők, amik befolyásolják ezt? attól is aggódom, hogy az anyja és a nagyanyja neveli és nincs apakép előtte..:(
2012. márc. 29. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én két kisfiamnak meg kiskonyhája meg prrszívója van!Szoktak főzőcskézni is! :)

Ez butaság ha babával vagy lányos dologgal játszik akkor azzáválik!

Ha olyanaok a hajlamai ugy is meleg lessz ha játszik babával ha nem!Nem tudsz mitt tenni!

Tullagódod a dolgot!

2012. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet befolyásolni. Aki meleg az azért meleg mert úgy született. Nem tudsz rajta sehogy sem változtatni. Rettegni meg ne rettegjél mert nem nagy a valószínűsége, hogy meleg a gyereked de ha mégis akkor meg mi van? Egyébként erre majd csak kamasz korában fog fény derülni nagy valószínűséggel.
2012. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Azt is olvastam valahol (bár ebben nem vagyok biztos), hogy a homoszexualitás öröklődő dolog.
2012. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korban még kár aggódni, hogy meleg lesz.
2012. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért utalna egy baba arra, hogy meleg a gyereked? Csak azért, mert a mai társadalom felruházza a "lányoknak való" jelzővel? Attól még simán tetszhet fiúnak is. A fiad még két éves, oly keveset tapasztalt a világból, lehet, hogy most még ez a legszimpatikusabb játék, vagy az is lehet, hogy csak megtetszett neki a pillanat hevében. Ilyen idősen még úgyis a színes, változatos dolgokon akad meg a figyelme, nem pedig egy terepszínű G.I. Joe katonán.


Ismerek olyat, aki velem járt óvodába, állandóan a lányokkal játszott, de mégsem lett belőle meleg. Túlreagálod. :D

2012. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi idősen még igazán nem lehet tudni. Most az hogy babával játszik, biztos csak kíváncsi....


De ha esetleg meleg lesz, akkor már nem is a te gyereked?! Igazán szégyellhetnéd magad.

2012. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Két éves gyereknál rettegsz, hogy majd meleg lesz? Ne haragudj, de ez számomra elég meredek.


Tudod 2 évesen még fingja nincs a gyereknek ezekről a dolgokról, ha babázik, azért teszi, mert épp az esett kézre.


Amikor kicsi voltam, kizárólag fiús játékokat voltam hajlandó játszani, semmi lányost. Nem hordtam szoknyát és lányos ruhákat később sem, ehhez képest soha egyetlen percig sem érdekeltek a lányok úgy.

MÁra boldog családanya vagyok, erről ennyit.


Igazából nem is értelek, főleg, mert én hiszek benne, hogy ha nagyon koncentrálsz valamire, akkor az bekövetezik - hogy lehetsz ennyire negatív? Legyél apja, amikor együtt vagytok, mutass neki példát, és gyorsan változtass a hozzáállásodon, mert annak a gyereknek apára és támaszra van szüksége, nem egy kivont karddal basáskodó nemi identitás-felelősre...

2012. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
rendben..igazatok van, talán túlreagáltam.. az első gyerekem és na..mindenféle vad gondolatok cikáznak a fejemben..igyekszem túllépni
2012. márc. 29. 20:32
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Meleggé nem válnak az emberek, ez nem betegség amit el lehet kapni, vagy bele lehet nevelni. Ha egy meleg pár adoptálna egy gyereket, az lehet, hogy azt tartaná normálisnak, de ha a génjeiben a heteroszexualitás van kódolva nem fog vonzódni a fiúkhoz/lányokhoz csak azért mert ezt látja. Ha a gyereked melegnek született, akkor játszat akármivel, az lesz és pont. Ha nem, akkor akár fodrászkodhat is.
2012. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Unokaöcsém 4 éves volt és ha nálunk volt mindig babázott, most lesz 8 éves és a lányokat szereti. Ja egészen 2 évig babázott.


Én sosem játszottam a babákkal mindig autóztam,mégis férfi párom van és lassan egy babánk is lesz.


Nem baj ha babázik a kisfiad föleg hogy 2 éves csak.

2012. márc. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!