Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek igaz ez a "legenda...

Szerintetek igaz ez a "legenda" hogy az éjfél elötti alvás sokkal pihentetőbb és egézségesebb mint az utáni?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondogatja mindeki nekem hogy az éjfél elötti alvás sokkal pihentetőbb és egézségesebb mint az utáni. Nem tudom hogy igaz-e ez vagy sem, de nekem eléggé hülyeség gyanús, mert ezt a szervezet szerintem nem érzékeli ezt hogy akkor most 0:5 van vagy 0:00 van. Mindegy szerintem elég nagy baromság de sokan mondják nekem hogy feküdjek le szünetben is korán, mert ez egézségtelen pedig sokat alszom szünetben olyan 10 körül kelek, de mégis azt mondják hogy így sem egézséges. 17/F

2019. dec. 1. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha legalább két órával hosszabban alszol hétvégén, mint hétköznap, akkor az alváshiányra utal. Tehát az éjfél előttből annyi az igaz, hogy alváshiányt görgetsz hét közben. Bármikor fekszel is, érdemes fél-egy órával korábban próbálkoznod, hogy kevesebb legyen a pótlandód.
2019. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem a gép előtt virrasztok, hanem barátokkal szórakozunk és ilyesmik.
2019. dec. 2. 17:41
 13/15 A kérdező kommentje:
De hiába fekszem le aludni 9 órakor ha nem bírok aludni. Úgy hogy negyed 11 órakor fekszem le úgy is legalább egy fél ha nem egy órát nem forgolódok jó esetben, rossz esetben érben végig fekszem az éjszakát, és kb 1 óra éber bóbiskolásig jutok el.
2019. dec. 2. 17:47
 14/15 A kérdező kommentje:
De már volt olyan is hogy lefeküdtem, és úgy hogy 1 mp-t aludtam volna úgy keltem fel.
2019. dec. 2. 17:49
 15/15 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam nem gép előtt ülök hanem bartokkal járkálunk, és ezt nem minden nap teszem hanem csak hétvégén és szünetekben. Itt az egyik válaszolóval maximálissan egyet tudok érteni, én is állandóan csak forgolódok és ha lefeküdnék 7-8 órakor akkor 100% hogy csak az időmet pazarolnám ugyanis csak forgolódnék és egyszerűen nem vagyok fáradt.
2019. dec. 2. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!