Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a kislányt?

Elengednétek a kislányt?

Figyelt kérdés
13,5 éves kislány, nagyon magabiztos, megbízható és nagyon erős, talpra esett a korcsoportjához képest. Engednétek, hogy egyedül menjen a Bihari utca környékén? Gazdagrétről menne. Ő váltig állítja hogy nem lesz baj meg probléma de azért féltem. Csak oda menne egyedül, kosárlabda mérkőzésre, vissza a barátjának a szülei hoznák. Mindenhova egyedül megy. Mit mondjak neki?

2019. dec. 14. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi bajod azzal az utcával?
2019. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem.


1. ennyi idősen nem lenne barátja

2. nem menne programokra ennyi idősen sehova egyedül, nem csak abba az utcába, ismétlem, sehova


3. egyetlen értelmes szó volt ebben a leírásban: KISLÁNY

2019. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Elengednèm, ennyi idősen màr règ nem kislàny.
2019. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
A tapasztalatom az, hogy a 0.5-t csak a gyerekek teszik hozzá, hogy többnek tűnjön a valóság. Szóval nem, kislány, ettől nem tűnsz 14-nek.
2019. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Basszus, erről a Bihari útról most hallok először, megnéztem, NEM engedném oda. Remélem, a barátja nem "odavalósi". Én is gazdagréti vagyok, aki ilyen rendesebb környékhez szokott, annak durván veszélyes, amit a képeken látok.
2019. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A barátja 2 házra lakik tőlünk és a “járás” az annyi hogy fogjak egymás kezét meg arcra-puszival köszönnek el egymástól. Most olvastam el rendesen az üzenetet amit az edzője írt; az első meccsükön holnap este 6-kor kezdődik, 5:15-kor van találkozó, akkor meg sötét van, biztos hogy elviszem autóval.
2019. dec. 14. 13:37
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Akkor is kislány, bárhogy nem annak gondolod.
2019. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a nyitókérdésben kislányt írtál, azt gondoltam, hogy az a kérdés, hogy csecsemőkorú kislányodat elengedd-e rokonokhoz úgy, hogy nem vagy vele. Amikor elkezdtem olvasni, hogy 13,5, azt gondoltam hónapban számolva a kislány életkora. Nekem eleve röhejes, hogy egy ennyi idős lánynak az életkorát nem évekre kerekítve mondjuk.


Fogalmam sincs, merre van a Bihari utca, de gondolom Budapesten.

Számomra természetes lenne, hogy Budapesten tömegközlekedéssel szabadon mozogjon ennyi idősen (kivéve késő este).


Az viszont furcsa, hogy szülők szokványban itt kérnek véleményt arról, hogy hova engedjék, hova ne a kamaszkorú gyereküket. Végső soron a lányodat te ismered születése óta, mi viszont nem.

2019. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Közben google map street view-val végigszaladtam a Bihari úton, és semmi rosszat nem láttam rajta.
2019. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagymamám Budafokon lakik, én meg Újpesten, 4.-es voltam, mikor először egyedül mentünk hozzá a hugommal (2. - os volt), de addigra már mehettem egyedül bárhova, pl a Balatonra a nyaralóhoz is vonattal nyári szünetben, ha volt ott csalàdtag. Akkor még mobil sem volt. Így azt mondom, miért ne lehetne elengedni.
2019. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!