Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti meddig engednetek...

Szülők! Ti meddig engednetek el a barátnőihez a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Megbízható lány segít itthon 4 es 5 os tanuló van egy 7 hónapos húga is akire sokat vigyáz.Ti hány óráig engednetek el a barátnőihez/barátnői el valamerre?
2019. dec. 30. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan. Mi 13 évesen vonattal beutaztunk a városba mozizni, majd haza. Semmi bajunk nem lett, jól éreztük magunkat, ennyi.

Az 5 óra szerintem is nagyon korai. Igaz, az nyáron volt, de én akár fel kilencig is kint maradhattam, 2-en, 3-an maszkaltunk a faluban. Nyilván egy városban ez már nem ugyanaz, de 7ig szerintem elengedhetned. Az a fő, hogy mindig adjon helyzetjelzest, főleg, ha megerkezik valahova és ha elhagy egy helyszínt, felszall egy járműre.

2019. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Faluban lakunk
2019. dec. 30. 18:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ig??? Ne már.

Nyáron akkor mentek ki, és 8-kor jött haza.

Moziba persze hogy mehet.

Igen, jogosan haragszik, szünet van, lazíts egy picit!

Holnap is jönnek át hozzánk du 4-en, itt is alszanak, este együtt kimegyünk majd a kisváros főterére, aztán itthon partizhatnak amíg bírják.

2019. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem nekem olyan 8-9 óra volt a határ 13 évesen. Nyáron bandázás, télen pedig korcsolyázás pl. Tök jó volt. 14 évesen ez kitolódott 10-ig, utána gimiben utolsó vonatig, ami 11-kor indult és olyan fél 12-re volt otthon. Persze ezek hétvégén. Hétköznap könyvtárba jártam az egyik lánnyal, de olyan 6-7 felé legkésőbb hazaértem.
2019. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8%
20 órára itthon kell,hogy legyen.Gyereknek 20 órakor ágyban a helye.
2019. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!