Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti ezt hogy fogadnátok?

Ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Egy pár napja a 15 éve lányom bejelentette hogy a vasárnapi (jan.5) ebédre úgy terítsünk hogy nem négyen hanem 7-en leszünk. Mert hogy jön a barátja és mivel az volt a kérésünk felé hogy a bemutatás így történjen a szülei is jönnek! Bevallom tényleg mindent úgy csinált ahogy kértük ok nélkül nem maradt ki, tudtam hogy van valami fiú az életében, és azt mondta nekem hogy komolyabb lett a dolog és a barátjával megbeszélték hogy van egy határ amit ha elérnek akkor jön a bemutatás. De mégis a nagyobb gyerekem és az első ilyen! Ti mit csinálnátok?

2020. jan. 1. 19:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromtól az esküvőmig 5 barátom volt.

A 4.-nek a szüleit ismérték meg a szüleim, mert összeköltöztünk, majd a férjemét.

Szerintem felesleges 15 éves gyerekeknék nagyszülőtársat játszani,mert oly kicsi az egészre az esély, hogy ez egy életre szóló kapcsolat.

26N

2020. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem.... "ti ezt hogy fogadnátok, ti mit csinálnátok?" Tisztára kétségbe vagy esve, pedig csóri lány csak a Ti beteg kéréseteket teljesíti! Szerintem fogd magad, aztán menj el vásárolni a vacsorára, ha már ilyen bolondok vagytok. Másik szülőpár helyében kiröhögtelek volna titeket. Hát a fenének lenne kedve kis 15 éves gyerekeknél játszani a nászasszonyságot! Van jobb dolgom is! Ti is találjatok magatoknak valami hobbit, mert látszik, hogy marhára unatkoztok, hogy feszt a kiskamasz magánéletén pörögtök. "Így elszökik, úgy elszökik" mi van? Túl sok volt a Tv2, ugye?

Tényleg, ez a kérdés vagy kamu, vagy nagyon nincs jobb dolgotok.

2020. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tőletek csak jobb szülőket érdemel szegény...
2020. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Azta... Ti aztán borzasztó merevnek és rugalmatlannak tűntök. Kicsit túldramatizáljátok a dolgot.... Bőven ráérnétek a szülőket megismerni.. Én először csak a fiút szeretném megismerni, és örülnék, hogy a lányom be akarja mutatni. De attól a hideg rázna ki, hogy mindjárt bájcsevegni kell a szülőkkel. Ugye tudjátok, hogy elég nagy eséllyel, nem ő lesz a lányotok férje? Mondom ezt úgy, hogy nekem speciel az első barátom a férjem. 😀 Azért remélem nem kezditek el megtárgyalni, hogy ki mit fizet az esküvőn és kinél heti hányszor lesz az unoka... Nem akarlak amúgy bántani de ez már baromi túlzás. Van egy egészséges átmenet a között, hogy leszarom merre mászkál a gyerek, vagy nem hozhat haza senkit és a között, hogy családfát, jövedelem igazolást és motivációs levelet kérek a leendő nászoméktól 😀
2020. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy ez valami vallásos família, aztán csóri lánynak tényleg az lesz a férje, akit most bemutat.

Én halálra röhögném magam, ha 15 éves gyerekeknél összeülnénk “nagyszülős” társalgásra, kész komédia az egész.😀

2020. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!