Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogyan fogadnátok, ha a...

Ti hogyan fogadnátok, ha a párotok félig roma? A szüleitek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, kedves. Borzasztó helyes is volt.

2 hónapja járunk, mikor is meghívott a szüleihez. Itt tudatosult bennem, hogy az anyukája cigány. Meglepett, mert nem látszott rajta. Tipikus, mintha néger lenne olyan a bőre. Az apukája magyar. Ott láttam róla kiskori képeket, amiken azért megvannak a tipikus vonások.

Kedvesek voltak, meg én sem éreztettem, hogy engem ez zavarna.

Félek, hogy mit szólnak majd a szüleim. Eléggé előítéletesek.


2017. aug. 8. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem kéne sehogy fogadnom, mert soha nem lesz roma párom. Inkább haljak meg egyedül.
2017. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
2 hónapig nem is láttad rajta. Szerinted a szüleid észreveszik?
2017. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Az én fiam is félvér, róla sem ordít, bár szép színe van így nyáron. Nekem a helyedben nem számítana, mivel a párom és elvileg szeretem, de legalábbis kedvelem már 2 hónap elteltével. Ha a szülők is kedvesek akkor nem is értem miért kellene pusztán a bőrszínnek számítania. Van egy lányom is, a házasságomból, ő nem félvér. Ha úgy alakulna hogy cigány barátja lenne, aki amúgy rendes, akkor arra is áldásom. Hány éves vagy egyébként hogy ennyire számít a szülők véleménye szerelmi ügyekben?
2017. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Életem nagy szerelme félig roma. Soha meg sem fordult sem az én sem a szüleim fejében, hogy gond lenne.
2017. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2017. aug. 8. 15:37
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem érzed te hogy mi számít és mi nem. Velem ha egy férfi jól bánik, megadja a tiszteletet és a kapcsolat működik, felőlem hupikék is lehet.
2017. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Mondjon bárki bármit, én félvérrel sem jönnék össze!
2017. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Nálam kizáró ok lenne. A szüleim sem örülnének neki, de az ő véleményük már nem igazán befolyásol így 37 évesen. Annak sem örülnék, ha a lányomnak lenne roma párja.
2017. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon nem tudom, h mit gondoljak.

Apa biztos, hogy üvölteni fog. Anya meg szerintem ki is dobna, nem lenne más téma itthon. 21 éves, full fehér bőre van, sötétbarna haj. A fiatalabb képein nagyon látszik, ott még fekete is a haja. A többi képen viszont barna. Szerintetek festeti?

2017. aug. 8. 17:36
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd békén azt a srácot jobbat érdemel mint téged! 2 hónapja nincs benned annyi érzelem felé hogy szeresd?! Ő haza vitt a szüleihez!! 17 éves vagy oké még fontos a szüleid véleménye de akkor is... Nem vagyok roma de számomra ez a fajta hozzáallás elfogadhatatlan! Nem az a lényeg hogy roma e vagy sem hanem hogy rendes - e Veled!! Szeret, megbecsül, hűséges... Van munkája... Ennyi.
2017. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!