Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy fogadnátok,...

Szülők! Ti hogy fogadnátok, ha a 18 éves lányotok fél centis tüsi hajjal állítana haza?

Figyelt kérdés
A lányom volt fodrásznál, és fél centisre letolatta géppel az addig hátközépig érő haját. Nem is szólt előre, telejesen váratlanul így állított haza. Köpni-nyelni nem tudtam. Azt mondta hogy kíváncsi volt, milyen érzés az ilyen rövid hajat viselni és símogatni. Ideiglenesnek szánja a frizurát, azt mondta majd visszanöveszti. A barátja nem akadt ki, csak megmosolyogta az egészet.
2017. febr. 5. 19:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát jobban örülnék ha mindez nyáron jutna eszébe, de a haj valóban majd visszanő, ez legyen vele a legnagyobb probléma.
2017. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

Semmit. Haj-kinő.

Az meg mennyiben számít, hogy mit szólt a pasija?

2017. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Semmit nem szólnék, az ő dolga hogy röhögteti ki magát. Csak meg ne szívja hogy nem nő vissza a haja normálisan.
2017. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Semmit! Az ő feje... Ő hordja....

Melleslegajd megnő. Pár hét múlva olyan hosszú lesz h tök jó frizurát lehet csinálni belőle.


Ekkora baromságot h nem nől rendesen vissza még nem hallottam 😁😂

Egy fodrász anyuka

2017. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Mit szolnek ? Szolni semmit, az o haja, bar biztos meglepodnek
2017. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Meglepődnék, lehet, hogy el is röhögném magam.

Ez nagyon-nagyon kevés embernek áll jól. Semmi bajom, ha a hosszú haját rövidre akarja vágatni, de egy normális rövid frizura jobb lett volna. Majd rájön, hogy jó döntés volt-e. De valóban úgyis visszanő :)

Mondjuk annyiban zavarna, hogy szerintem ez nem normális. Vágassa rövidre, de ilyen szinte kopaszra... Hát elgondolkodnék, hogy minden rendben van-e a fejében. Britney sem akkor tolta le a haját, amikor épelméjű volt :D

2017. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

Semmit. 18 évesen pont elég nagy, hogy eldöntse, mennyire akar hülyén kinézni, és hogy megtanulja, hogy fél óra leborotválni, több év visszanöveszteni. Magamban szomorú lennék, mert hosszú haj párti vagyok, de nem mondanám neki.


Őszintén szólva egy kicsit irigylem is őt abból a szempontból, hogy tud úgy gondolkozni, hogy "majd visszanő". Én mindig sajnáltam minden egyes centit, és ha le is vágattam a hosszút vállig érőre, mindig megbántam.

2017. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Hogy mit szolnek arra, hogy a 18 eves lanyom uj frizurat csinaltat? 😁 viccelsz, ugye?! 😣 18 eves...
2017. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Hogy remélem eladományozta, es nem a kukában landolt ez a hajmennyiség...


Mindent ki kell próbálni. Anno nekem is volt tüsi hajam is, most nyáron fenékig érő, és 40 cm-t adományoztam el, Úgyhogy most állig érő.


Ha jól érzi magát, és nem bánta meg, akkor ne szólj semmit.

Majd megnő.

2017. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavarna, ha rózsaszínre, vagy kékre festetné, de ez a tüsi haj nagyon. De semmi jogom beleszólni, meg amúgy is visszanő majd.
2017. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!