Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszodó fiúnak hogy lehetne...

Kamaszodó fiúnak hogy lehetne diszkréten elmondani, hogy mivel már nem kisfiú jobban takargassa magát?

Figyelt kérdés
Nem kell annyit meztelenkedni, sőt legjobb lenne egyáltalán nem! De neki ez még nem jött le..

2020. jan. 22. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha szeret meztelenkedni hagyd rá. Otthon nincs ezzel semmi gond. Viszont máshol azért húuzon alsót. Nem kell mutogatnia magát!!
2021. aug. 13. 12:17
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Kamasz fiuként nehéz volt rá szoktatni magam, kis gyerekkorom óta mindig meztelen voltam pl Balatonon is hiába 14 15 voltam pedig el is beszélgetek velem már így nem kéne magam kezdtem érezni akkor nyár végén hogy szőrösödik, így rá vettem magam hogy változtatni kell pedig már javában kamasz fiú voltam és nem a nevelés hiba arra panasz nem lehet, pszichológus is mondta hogy sajnos nehezen éreztem hogy kamasz vagyok nem kis gyerek bár mai fejjel nem meztelenkedtem volna 14 15 voltam 8 osztályt végeztem azon a nyár végén kaptam észbe hogy változni kell egész nyáron természetesnek tartottam a meztelenkedést, utána már csak otthon a szobámba 20 éves koromig, számítógépezni le ültem plüs micimacko fejére ültem, egy idő után laposra ültem a fejét meg az orrát 😅nem tudom de valahogy kényelmes volt, egy részt csupasz fenékkel nem akartam a székre ülni oda vissza higiénia miatt.
2021. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is szeretnek
2021. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!