Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Kosármeccse lesz a hétvégén a Török Flóris iskolában a 23. Kerületben. Ti elengednétek oda egy felelősségteljes lányt egyedül elmenni? Haza az egyik barátnőjének a szülei hozzák de odafelé elengednétek egyedül? A XI kerületben lakunk ehhez van hozzászokva. Mennyire más az a környék? ELENGEDJEM???

#utazás #sport #kamasz #XXIII kerület
2020. febr. 7. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen elengedném.

De nem értem miért nem megy a többiekkel.

2020. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Elég gáz, hogy te felnőtt lakosként sem ismered a városodat.

Igen, engedd el. Hány éves koráig kísérgetnéd?

2020. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Goldmund73 vidéki vagyok, a lányom is az 6 év élünk a fōvárosban és ezert nem ismerem annyira.
2020. febr. 8. 07:29
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném. Ott is élnek iskolások, és nekik sem esik bajuk nappal a buszmegálló és az iskola között.


Vigyázz, hogy ne kelts nagyobb félelmet benne, mint ami indokolt. Persze figyelneztetheted, hogy ilyen helyzetekben legyen óvatos, de ne viselkedj úgy előtte, mintha Pakisztánba készülne egyedül, mert akár hosszútávon is fennmaradhat ez a félelem, és ez már neki lesz rossz.

2020. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Az szerintetek nagyon nagy paranoia hogy megkérném hogy amikor nem buszon van hanem mondjuk átszáll akkor hívjon fel?
2020. febr. 8. 07:53
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen, az paranoia.


Hívjon akkor, ha odaért.


Azt ugye tudod, hogy normál esetben 14-15 évesek ennél nagyobb távokra is egyedül járnak? Lehetne ennyi idősen akár kollégista is, aki egyedül jön-megy. Ne nyomorítsd meg a gyereked.

2020. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
túlélte és semmi baja nem lett ;) végül ő mondta h felhív de nem hívott de nem is izgultam. amint kiszállt az autóból éreztem hogy semmi gond nem lesz
2020. febr. 8. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!