Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekem jövőre fog középisk...

A gyerekem jövőre fog középiskolába menni mennyi napi költőpénzt adjak neki? Ti mennyit szoktatok adni gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 08:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 12 éve 500 ft-ot adtak naponta. Akkor is, ha vittem otthonról enni, inni. Én döntöttem el, hogy csinálok e szendvicset, vagy összedobok egy salit. A busz bérletet, ruhát, kozmetikust, fodrászt, feltöltőkártyát pluszban fizették. Ha spóroltam abból pl. ruhát vettem vagy jobb kozmetikumot.
2020. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha kellett, én heti 2000-et kaptam, de nem rendszeresen. 3 éve voltam középiskolás.
2020. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
21%
Mire kell neki minden nap pénz?
2020. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
Semennyit, csak ha be kell fizetni valamit. Tízórait visz itthonról. Minek költőpénz az iskolában?
2020. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
12%
Mire kell költenie?
2020. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Követetek meg de szerintem igen is fontos hogy valamennyi pénz legyen naponta a gyereknél az én lányom busszal vonattal fog iskolába menni a belvárosba én úgy gondolom hogy igen is fontos hogy valamennyi pénz legyen nalla ha suli után elmennek a barátokkal bárhova esetleg ezért vagyok kíváncsi a válaszaitokra hogy körüvelül mennyit adjak neki naponta.
2020. ápr. 9. 09:55
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Én azt javaslom, hogy hetente adj neki és úgy osztja be ahogy akarja.
2020. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 évvel ezelőtt kezdtem a középiskolát, reggel kaptam reggelit, amit elvittem magammal, de sokszor már fél 4-4 óra volt mire hazaértem (otthon ebédeltem), szóval kaptam 500ft naponta, hogy tudjak valami venni a büfében, ha éhes lennék.
2020. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
99%

Én 10+ éve voltam gimis, és napi 500 forintot kaptam, de nekem nem csomagoltak kaját, én azt ebből intéztem.

Barátnőmék kicsit jobb anyagi helyzetben voltak, ő heti 5000 ft-ot kapott és csomagoltak is neki kaját. Nem nagyon költött belőle, hanem összegyűjtötte a bankszámláján.

2020. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
63%

Én 12 éve érettségiztem. Az én szüleim soha 1 forintot sem adtak. Másik településre jártam pedig busszal. Nem voltunk olyan csórók, hogy napi 300 forintot pl. ne tudjanak mondjuk adni, de soha nem kaptam. Kaját sem rakott anya, igaz mindig volt otthon kenyér, valamilyen felvágott, ha akartam csinálhattam magamank. Álltalában a reggeli rohanásban nem csináltam magamnak, ugye ilyenkor az volt a válasz, hogy így jártam ha lusta vagyok. Nem is voltam elhízva. 😒

Van már 3 gyerekem. Én adnék nekik napi 500 -1000 forintot , mellette kaját vihetnének itthonról, plusz ha akarnak menzásak lenni, azt is fizetném.

2020. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!