Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A szüleim már...

Mit tegyek? A szüleim már szinte nyomoznak utánam. (Több lent. )

Figyelt kérdés
Szoktam ismerkedni interneten lányokkal és fiúkkal is. MEG tudom különböztetni a pedofilt, és hackert a valódi embereket. Tegnap amikor azt hittem hogy alszik szépen az ajtó mögül lehalgatott, mintha valami bandita lennék. Aztán, mivel leáll az internet 2-kor este ezért nem tudtam kilépni. Ma reggel mit látok?? 8-kor fordultam a másik oldalamra és kettő ilyen hívást amit az egyik ilyen internetes barátom felé "indítottam", fel is vették. Félek hogy nagyon leégetett valameik szülőm előtte, ezzel a pesszimista, előítéletes hülyeséggel. Lesül a fejemről a bőr, mert apáméknek azt hiszik rólam hogy valami nagyon sőtét emberekkel állnék kapcsolatban. Mit tegyek? Hogy győzzem meg őket hogy nincs semmi titkolni valóm? Nyomoznak utánam? Lehalgatnak? Ugye magánnyomozókat vagy rendőröket nem állítanak rám? Most még azt is mondta hogy lekéri a szolgáltatótól az oldalak listáját amiket meglátogattam. Megvádolgatnak olyan dolgokban pl. hogy a szomszédnak mikor mi kapcsol ki, hogy biztos én tettem. Ennyire nem lehet bennem bízni?

2020. ápr. 12. 11:56
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vigyázni akarnak rám, de ez azért már mégis túlzás és sértő is.
2020. ápr. 12. 12:03
 2/35 anonim ***** válasza:
76%

"MEG tudom különböztetni a pedofilt, és hackert a valódi embereket. "


Mondjuk ez kizárt, de az is igaz, hogy minden 16 éves ezt gondolja.

2020. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%

Mutasd meg nekik pár ember profilját. Így persze, hogy azt hiszik, ha ennyire titkolózol és nem avatód bele őket.

Ők nem ebben nőttek fel, nem tudják ez milyen. Illetve ameddig kiskorú vagy, ők felemel érted mindenért. Persze, hogy tudni akarják, nem csinálsz-e hülyeséget és nem keveredsz-e rossz emberek társaságába.

2020. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Rendben! De azt nem lehet megkérdezni? Ahhoz nyomozni kell, mint valami bűnöző után?
2020. ápr. 12. 12:26
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan úgy vannak vele, hogy nem akarnak vitát vagy te csak azt hajtogatod, hogy még tudod különböztetni a normális profilt a kamuval. Meg akarnak bizonyosodni róla, hogy mit csinálsz. Megértem a felháborodásod, az én szüleim soha nem durkáltak a cuccaim közt, de még mindig azt tanácsolom, hogy KOMMUNIKÁCIÓ. Ülj le, beszéld meg velük. Én szorítsd háttérbe a sértettséged.
2020. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%
És *
2020. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

18 éves voltam amikor még ismerkedtem egy "sráccal" a neten. Én is ilyen kis naív voltam mint te mondta hogy Sanyinak hívják, 23 éves és stb stb. Találkozgattunk de mindig ő jött hozzánk. Nagyon furcsa volt, hogy 23 évesen úgy néz ki mint egy 30+ de nem vallotta be. Csúnya dolog de egyszer amikor elment wcre ott hagyta a telefonját én meg bele néztem. 5 különböző Facebook profilja volt az összes más néven. Nem szóltam neki. Aztán amikor film nézés közben elaludt ki lopoztam a telefonjával, mindbe beléptem és el olvastam az üzeneteket. Mellettem 9 lánnyal csinálta ugyan ezt, hogy így szeret, úgy szeret. Járkált hozzájuk aztán el tűnt egy kis időre mindig. Aztán meg találtam az igazi profilját. 35 éves volt, felesége 3 gyereke és nem is Sanyi volt a neve. Minden nevet felirtam amit találtam. És felkeltettem, hogy számon kérjem. Persze egyből azzal jött, hogy mi jogon nyúlok a telefonjához és el kezdett magyarázkodni, hogy az a barátai oldala és csak segít nekik csajozni mert bénák és mindent kitalált. El küldtem. Teljesen össze törtem. De ez nem volt elég neki... Követett mindenhova, képeket küldött rólam, hogy ott is ott volt és amott is figyelt. Fenyegetett, hogy meg fogja ölni magát ha nem leszek vele, a barátaimnak irogatott hogy lejárasson. Amikor látta hogy ez sem működik már azzal fenyegetett, hogy engem öl meg. Már nem mertem vissza írni senkinek és vissza igazolni senkit mert tudtam, hogy ő az. Ahányszor letiltottam annyiszor csinált új oldalt és írt és hivogatott telefonon. Ahányszor letiltottam egy számot annyiszor hívott másikról. Még nem egyszer mentem haza a diák munkáról, már sötét volt és el kapott. Fojtogatni kezdett és ütött ahol ért. Meg akart erőszakolni. Könyörögtem, hogy engedjen el, vele maradok csak engedjen el hogy haza tudjak menni. Amint háta értem be zártam az összes ajtót, megint le tiltotta mindenhonnan, meg kerestem a lányokat, mindent elmesélem nekik, volt akit nem érdekelt hogy nem ő biztos nem az. Hiába küldtem képet róla, volt akivel ez már megtörtént. Meg kerestem a feleségét. Engem hibáztatott, hogy miattam jart el és nem foglalkozott a gyerekeivel, hogy rám költötte a pénzét, hol ott semmit de a világon semmit nem vett nekem soha. Mindenhol én fizettem mindent. Persze anyámék kedvelték mert segített nekik, és annyit mondtak, hogy de hát olyan rendes miért nem maradok vele... A rendörséghez fordultam. Azt mondták, hogy ameddig nem történik erőszak nem tehetnek semmi. Hol ott a folytatás és a véres szerintem már elég ok rá. Mint ha senkit nem érdekelt volna, hogy mit tett. Mint ha egyedül lennék ebben a világban. Még mindig zaklatott, hivogatott... Nem mentem sehova, nem mertem. A nővérem felajánlotta, hogy költözzek ki Angliába hozzá. Nem haboztam, 1 hét múlva már itt voltam. Egyedül ő segített es hitte el. Azóta sem bízom senkiben, nem igazoló vissza senkit, nem veszem fel a telefont senkinek. Ez ment 1 éven keresztül onnantól kezdve, hogy még tudta, hogy tudom. Már 23 vagyok, saját lábra álltam, egyedül élek. De még mindig kapott üzeneteket, hogy úgy is megtalál nem kell bujkálni. Rettegek, hogy egyszer tényleg megtalál, és nem lesz elég egy hazug ígéret.

De barátkozz nyugodtan az interneten. Én bármit meg tettem volna, ha a szüleim ennyire figyelnek rám mint rád.

2020. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok és heteró. Ez nem olyan oldal ahol nem látod őt. Ezt úgy hívják hogy Chatalternative, aminek a lényege hogy látjuk egymást, beszélhetünk és írhatunk is, sőt még az országot is behatárolja, tehát ez az egyik legbiztonságosabb, pláne hogy elkapcsolom vagy tiltom rögtön akik homoszexuális vagy pedofil hajlamokkal rendelkeznek, azokról nem is beszélve akik arcot sem mutatnak.
2020. ápr. 12. 13:44
 9/35 A kérdező kommentje:
Figyelni? Ez nem figyelés, ez kémkedés. Szerintem túl parázod a dolgokat. A rendőröknek meg mutasd meg az üzeneteket és az már megfélemlítés ami bűncselekmény.
2020. ápr. 12. 13:52
 10/35 A kérdező kommentje:
Nagyot csalódtam a szüleimben, nem csak azt nézték hanem mindent végig kattintottak, IGEN még a kérdéseim is, felhívták az ismerőseim. Nem véletlen teremtett az Isten külön lénynek és nem az ő kezükkel összeforrasztva...
2020. ápr. 12. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!