Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Folyamatosan leku*váznak a...

Folyamatosan leku*váznak a szüleim. Nagyon kínosan érzem már magam. Szerintetek igazuk van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szállodai szobában pár hónapja elöttük öltöztem át és azóta azzal piszkálnak hogy miért szőrtelenítem magam odalenn... mert hogy azt csak a prostik szokták. Ezt fokozzák amikor mondjuk kivágottabb/rövidebb ruhában vagyok ritkán. Akkor kb kiabálnak velem és k*rvának neveznek.

Nagyon rosszul esik ez és nem értem, hogy miért van ez.. Már elmúltam 18


2018. aug. 10. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el, ne állj velük szóba, idióták.
2018. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem haladnak a korral, tájékoztasd őket, hogy ma már ez teljesen elterjedt és megszokott, az megy ritkaságszámba, aki nem szőrtelenít odalent. Nézzenek ki az utcára és nézzék meg, milyen divat szerint öltözködnek ma a fiatal nők. Nem valószínű, hogy ez meghatja őket, de legalább megpróbáltad. Egyik füleden be, másikon ki, nincsenek tisztában azzal, hogy már nem ugyanolyan a világ, mint ötven-száz éve.
2018. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Dehát ma már mindenki szőrtelenít. Igen, ott is. Ez a természetes. S nem csak a nőknél, a férfiaknál is.
2018. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezd meg tőlük, hogy "honnan tudjátok, hogy csak a k.rvák szőrtelenek? Csak nem tapasztalat? Akkor oda megy el az a sok pénz!"


Erre biztos kapnál két akkora pofont, hogy a fal adja a másikat, kivéve, ha előtte elköltözöl (és akármi történik, soha többet nem mész vissza, ne is tudják meg hol laksz), és ezt úgy kérdezed, hogy el tudj futni apádtól, nehogy utolérjen a pofon.


Nem tudom, hogy hol laksz, de én másik városba, ha tehetném az ország másik végébe költöznék.

2018. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha elmúltál 18 akkor már nem vagy kamasz.

Egyébként meg semmi köze a szüleidnek az intim testrészeidhez, mint ahogy neked sincs az övékhez. Ezért sem értem azokat akik meztelenkednek a családjuk szüleik/gyerekeik előtt, mivel eleve már a kinézetéhez sincs semmi közük.

Fiatal felnőtt nőként csak a párodra tartozik az intim régiód rajtad kívül. A szüleid meg idióták, de gondolom ezt észrevetted már. Ne adj nekik témát a csámcsogásra és ne engedd őket a privát szférádba és a legfontosabb: költözz el mielőbb!

2018. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

újabb provokatív kamu :D


Ma mindenki kvázak a szülei?

2018. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne öltözz előttük. 18 évesen már amúgy sem kéne... (ezt nem magamtól mondom, pszichológus véleménye, hogy kamaszkortól már nem kell, hogy a szülők meztelenül lássák a gyereküket, pláne, ha a családban ennek nincs hagyománya - mondjuk egy naturista családban normálisnak számít, de egyébként zavaró minden érintett számára).
2018. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koltozz el, kisanyam
2018. okt. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!