Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mikor engedtétek, hogy a...

Ti mikor engedtétek, hogy a lányotok a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés
A lányomnak barátja van, a lány 17,fiu 18. Nagyon tisztességes a fiú, kedvelem is és most feljott a téma, hogy szeretnének együtt aludni. Egy kicsit óckodok a dologtól. Ti mikor engedtétek meg az együtt alvást?

2020. ápr. 22. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem megfelelő felvilágosítás mellett meg lehet engedni. Elég idősek, és ha már akarnak szexelni akkor úgyis megoldják. Inkább becsülendő, hogy nem titkolóznak és engedélyt kérnek az együtt alváshoz.
2020. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Ebben a korban nincs semmi probléma ezzel.Az én lányom 14 évesen aludt együtt először a szintén 14 éves barátjával.Fel kell világosítani őket normálisan.Én az első pár alkalommal adtam óvszert a fiataloknak és el is magyaráztam a használatát.
2020. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha már pár hónapja együtt vannak.
2020. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez csak tipikus szülői félelem. Mert átlép egy fontos "mérföldkövet". Nekem nincs gyerekem még, és biztos én is félni fogok tőle kicsit. De ha saját tapasztalatból indulok ki, akkor nem értem miért lenne gond, ha szeretik egymást, együtt vannak és szeretnének még több időt együtt tölteni. Ha attól a bizonyos dologtól tart az ember, hogy akkor megtörténhet valami olyan is..akkor ugyan már...az nem csak este történhet meg. Nálam egy plusz bizalmi pontot jelentett, mikor megengedték hogy együtt aludjunk a párommal. Mert tudtam, hogy bíznak bennem annyira a szüleim, hogy ne csináljak semmi hülyeséget.
2020. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 14 évesen együtt aludhattam a barátommal, kellő felvilágosítást kaptam mindenről, 1 évig együtt is voltunk. Nem történt semmi komoly ilyenkor még, de ha tiltják, szerintem tuti lett volna valami... 18 évesen már a babám apukájával jöttem össze, 8 évvel ezelőtt, most vagyok várandós.

Korán értem, értelmes, felelősségteljes voltam mindig, és hálás vagyok a szüleimnek, hogy hagytak élni, tapasztalni, így 18 évesen tudtam, hogy a megfelelő emberrel vagyok együtt, és nem akkor kezdtem még el tapasztalatot gyűjteni, különben lehet, hogy most nem itt tartana az életem (boldog párkapcsolat, közös ház, baba a pocakban 26 évesen)

2020. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetoen szerintem is engedheted. Egyetertek az elozo hozzászólókkal. Ami viszont most gondot okozhat, hogy elvileg a virus miatt ezek nem tilosak most? Vagyis nem ajanlatosak.. gondolom piszok nehez smost a kamaszoknak, en valszeg bele is orultem volna, de most ezt en igy ebben a formaban csak emiatt nem engednem
2020. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi évesen már együtt aludhatnak.Természetesen világosítsd fel a lányodat.Higgyj nekem ha szexelni akarnak azt úgy is megoldják valahogy.Jobb ha nálatok vagy a fiúnál csinálják minthogy valamilyen eldugott helyen vagy egy parkban a bokorban mert nem engedtétek nekik meg.Szerintem engedd meg nekik hiszen nagyon értelmes fiataloknak tűnnek és legyél büszke a lányodra hogy el merte ezt mondani és nem azt hazudta hogy másnál alszik közben meg a fiújánál.
2020. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne legyünk álszentek, amikor egy fiú és egy lány együtt alszik, ott szex lesz, a kérdés csupán az, hogyan...


Felelősségteljesen, védekezve vagy bután és veszélyesen.


A lánynak el kell mondani, hogyan kell fogadni a fiú közeledését. Nem forgatókönyvet kell neki adni, hanem csak elmondani nagyjából mire számíthat. Ja és gumi nélkül csakis orál. Nem kell szégyenlősködni, bátran ki kell mondani mindent, a szex az élet része.


Még annyit, ha netán nem engeded meg, akkor meg fogják oldani máshogy, a tudtodon és bármiféle beleszólásodon kívül.

2020. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 14 évesen engedték, akkor már 2 honapja eggyutt voltunk.
2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!