Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, miért nem kopogtok,...

Anyukák, miért nem kopogtok, mielőtt bementek a fiatok szobájába?

Figyelt kérdés
Nem nyilvánvaló, hogy egy fiú bármikor magához nyúlhat, és éppen rányithattok?

2020. ápr. 27. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
96%

Nálunk anyám állandóan ki-be járkál. Sosem kopog, mert ez az ő háza :D


23L

2020. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Jelentem, én is mindig kopogok. Én meg azt nem értem, a fiam időnként miért ideges attól, hogy kopogás után meg is várom, míg kiszól, hogy „szabad”, nem csak kopogok és berontok hozzá. Talán ki is írok egy kérdést erről mindjárt imígyen: „Fiúk, miért nem vagytok hálásak azért, hogy az anyátok kopog, mielőtt belépne a szobátokba?” :)
2020. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se divat a kopogás. Anya mindig csak benyit, szerintem úgy van vele, hogy az ő lakásában a saját lányához minek kopogjon. Este nem szokott bejárkálni, de sosem lehet tudni, egyszer már bejött fél órával azután, miután lefeküdtem és felkapcsolta a villanyt, mert keresett valamit. Aztán nem értette, miért vagyok olyan ideges.

Pedig én mindig kopogok, ha bemegyek hozzá/hozzájuk, sőt, amikor a párja is ott van, nem is nagyon merek bemenni, mert pl. ő mindig a szobában öltözködik, akár nyitott ajtónál.

2020. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
61%

apukám mindig kopog ha bejön mert tudja hogy 16 éves vagyok nem pedig egy 11 éves lány akihez bármikor benyithat

anya bármikor bejön mert ő mégis csak ANYA


na jó...én nem szeretek apa hallatára betétet cserélni berakni stb.

igy ha megvan akkor én gyors megtörölközök be veszek egy görcsoldót adok jó éjt puszit és rohanok a szobámba hogy betegyek egyet éjszakára

nyílván napközben nem a szobámba cserélek mert ugye apa dolgozik szóval akkor merek anya meg igazából leszarja hogy mitcsinálok meg hogy mikor van meg

2020. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 cica05 válasza:
78%
hát ez az.....
2020. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tanultak meg kopogni, vagy nem gondolnak bele, hogy már nem kisgyerek a gyerek, vagy úgy vannak vele, hogy ez az ő házuk, nem kell kopogniuk. Persze, ha meg rá nyitnak a fiúkra, vagy a lányukra maszti közben, akkor meg ők vannak kiakadva, a gyereknek meg nem lehet egy szava se.
2020. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 vagyok. Bocsánat, nyílván ez most nem általánosítás, vannak bőven, akik tudnak kopogni hálistennek, most azokról beszélek nyílván, akik nem.
2020. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
31%
Miért akkor nyúlsz magadhoz amikor otthon van? Ki lehet azt csapni később is...
2020. máj. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Van mikor nyitott ajtónál nyúl magához, vagy a nappaliban, így nem lepődök már meg semmin
2020. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kopogok, abszolút nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a fiamat. Tudom, milyen az, amikor kamaszodik az ember, és jól esik a nyugodt, zárható szoba.
2020. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!