Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mennyit hiányoztok...

Kamaszok ti mennyit hiányoztok a suliból? Ti betegen bementek?

Figyelt kérdés
Nálunk ebből hatalmas vita van, többet tibródok rajta, mint maga a betegségen. Nagyon elegem van...
2013. jan. 21. 20:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

42 óra hiányzásom volt első félévben. Hogy is mondjam ennek a kisebbik része ami betegség miatt. Ez kb egy hétre jön ki. Szóval nem sok.

Egyébként ha nem fertőzök és jó a közérzetem akkor elüldögélek én bent :D

2013. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nekem 38 óra hiányzásom volt!

Most betegen be kell menjek, tanulni se tudok! Azt hallom milyen sokat hiányoztam, mindig átbaszom őket a betegséggel szerintük. A tesóm meg sosem lesz beteg és amikor én otthon maradok ő is akar, és anyáék meg sajnálják, hogy szegény gyerek milyen kedvetlenül men8 iskolába, szegénynek be kell menni. Meg a tanulásból teljesem elegem van, azon parázok hogy pótolok be mindent.

2013. jan. 21. 20:17
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz és kérj igazolást ha tényleg beteg vagy, akkor nem zavarhatnak el suliba. Jó megtehetik,de az oszifő úgyis hazaküldene.
2013. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Az a baj én sem tudom mit akarok...

Soha többet nem hiányzok semmit, olyan szar ha ilyeneket mondanak nekem! A 0 óra hiányzással teljesíteném a legnagyobb álmukat! Az mennyira gáz, ha 16 évesen még gyerekdokinál vagyok?

2013. jan. 21. 20:32
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most félévkor 64 óra volt.. 15/L
2013. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

annyira mint ahogy sok 18 éves is gyerekdokinál van -.-

ez hülye kérdés volt tudod XD

háziorvos oszt cső, annyi,hogy a gyereknyavajákra van szakosodva

2013. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj be , aztán majd az osztályfőnk hazaküld, így megnyugszik mindenki, és te is kipihened magad. Ha nem mész el rosszabb, mert újra kijön majd rajtad
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
egyik oszt.társam 105-öt hiányzott ebben a félévben , na erre varrjatok gombot , én csak 47et :) de ha beteg vagyok el nem mennék suliba annak semmi értelme hogy állandóan fújod az orrod és annyira fáj a torkod , hogy beszélni sem tudsz :)
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én csak 3 órát hiányoztam, az is lógás volt, mert aznap 2 nagyon nehéz dogát írtunk, és egyikre sem tanultam. :S Azzal magyaráztam, hogy reggel elaludtam. Én sosem hiányoztam betegség miatt, anya mindenáron elküldene suliba. :( Max. ha annyira rosszul lennék hogy meg se bírok mozdulni, akkor talán maradhatnék itthon... De megfázzással mindig elküld, pedig emlékszem, volt egy nap ősz közepén, hogy angolórán 5 percenként fújtam az orromat, és tüsszögnöm is kellett. Elég kínosan éreztem magam.

16/L

2013. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem fog hazaküldeni, nálunk már gimiben nem foglalkoznak ilyennel, óránk se lesz vele. Pedig én ma is, meg holnap is úgy fogok, már eddig is nagyon sokszor nagyon betegen bementem. Ilyenkor otthon mindig azt mondják amikor orvoshoz akarok menni, hogy ennél betegebben is bementél.
2013. jan. 21. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!