Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, veletek mennyire beszélt...

Fiúk, veletek mennyire beszéltek a szüleitek a menstruációról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A menstruációról inkább a lányokkal szoktak beszélni.
2020. máj. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én kíváncsi gyerek voltam, kérdeztem és válaszoltak. Nem csak ebben a témában, hanem úgy amúgy. Cserébe most én is tudok válaszolni tesómnak ha kell.
2020. máj. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Semmit, miért kellett volna?! Ha kíváncsi lennék a részletekre utánanézhetnék ezer helyen, de nem vagyok!
2020. máj. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én hiába kérdeztem, úgy voltak vele, hogy fiú vagyok nem rám tartozik. Apám sütött el egy olyan poént egy kérdésemnél, hogy a punci egy nyílt seb, amit be kell varrni. Ekkor voltam 7-8 éves. Tini koromban meg már nem érdekelt a dolog, de annyit tudok szerintem amennyit kell ugye a iskolai felvilágosító órák miatt.
2020. máj. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Tekintve, hogy velem is csak annyit, amennyit feltétlenül muszáj volt lány létemre, szerintem öcsémmel szóba sem került.

Pedig hasznos lenne egy alap tudás, mert néha olyan hajmeresztő dolgokat kérdeznek itt is kamaszfiúk, hogy hűha....

2020. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KFélix válasza:
100%

Nekem anyám mindent elmondott róla, úgy 17 éves koromban.

Elmagyarázta, hogy mire figyeljek, ha esetleg szűz lánnyal fekszem le, mire számítsak olyankor és arra is figyeljek, hogy ha lány vérzékeny és nem állna el a vérzés olyankor, akkor hívjak mentőt.

Elmagyarázta azt is, hogy hogyan működik az esemény utáni tabletta, mikor kell beadni a lánynak és, hogy milyen hatással van a menstruációjára. Aztán a kezembe nyomta a tablettákat. Erdélyben akkoriban (1986) nem lehetett óvszert kapni, és a tablettákat is Magyarországról szerezte be feketén.

2020. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(#4-es, nem vidított túlságosan fel, amit írtál)


Velem semmit nem beszéltek szüleim erről. Általában a szexualitásról nem igazán volt nyílt beszélgetés. (36,F)

2020. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!