Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Veletek volt, hogy pofán...

Veletek volt, hogy pofán vertek a szüleitek?

Figyelt kérdés

Nekem apám a számat szakította fel egyszer, addig ütött. volt, hogy az orromat törte el, vagy olyan is előfordult, hogy úgy megütött, hogy nem hallottama fülemre, mert beszakadt a dobhártyám.

Meg olyan is volt, hogy ültem és belém rugott, vagy mentem el előle és a tarkómat csapkodta.


De nem emlékszik 2 perc múlva. Azért ez nem egy pofon...


2018. máj. 6. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mivel elmúlt 60 éves, vagy régen ez volt a divat és komolyan kérdezem, mert azzal példálóznak. De ennyire, méghaérges is rám...
2018. máj. 6. 16:49
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen jó indulattal sem ember nem, hogy apa...
2018. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

kb 9 évesen egyszer világgá mentem,estig kerestek mire megtaláltak akkor kaptam egy akkorát, hogy csak.:D De értettem miért kapom, se előtte ,se utána nem volt ilyen.

Az meg, hogy jóérzésű ember belerúgjon a saját gyerekébe én elképzelni se tudom.

2018. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is terrorizált az apám. Botokkal ütött, lány létemre alám rúgdosott kissebb koromban, egyszer neki lökött az égő cserépkályhának és oda is akart szorítani hozzá, csak elszaladtam 🤕 Meg olyan is volt,hogy úgy megszorította a nyakam, hogy egész nap alig tudtam nyelni, és sokszor nem kaptam enni ha felidegesítettem egy kis semmi dologgal.🤢 Sajnos vannak ilyen emberi hulladékok, a te apád is az,és az enyém is. Alapvetően nem ítélem el ha valaki nevelő célzattal ésszerű büntetéseket szab ki a gyerekének,ha azok tényleg nevelő céllal vannak és tanul is belőlük a gyerek, de az ilyen mocskok csak a saját elborult ötleteiket,dühüket,nyomorukat vezetik le szerencsétlen gyerekeken, lószrt se akarnak nekik tanítani vagy nevelni őket. Ezek bűnözők,az "apám " is egy pszichopata, aljas,önző szemétláda volt és ma is az, kínozza az állatokat,lop,csal,hazudik,munkakerülő, semmiségekért agyba-főbe vert minket,aztán persze mi voltunk a rosszak, nem ő.Teljességgel hiányzik belőle minden emberség. Alkalmatlan a társadalomban való életre,nemhogy a gyereknevelésre.Az ilyeneket soha nem lenne szabad gyerekek közelébe engedni, normális,egészséges elméjű szülő meg sem engedi a gyerekének hogy szóba álljon az ilyen alakokkal.Szóbal így kell őket tekinteni, tudod,hogy arra amit csinál veled nincs se mentség,se indok, nem te vagy a hibás,ő az állat. És azt javaslom ha még otthon laksz minél amint tudsz költözz el tőle és egész életedben soha le se sz@@rd,szóba se állj vele soha többet,nem érdemel megvetésen kívül mást. Én 15 éves korom óta egyáltalán nem állok vele szóba, soha nem is fogok mivel gyűlölöm!😠
2018. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :( nem normális az ilyen ember.


Velem volt néha, de én meg is érdemeltem. Elszöktem bulizni, iskolából sokat lógtam, stb...

2018. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátomnak az apja majdnem eltörte a lábát
2018. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Részegen mentem haza. Nem kicsit részegen. Kaptam 2 pofont. Jogos volt, megérdemeltem. Ennyi!

Nem sérültem lelkileg, csak megtanultam, hogy ez nem illendő egy lányhoz.

2018. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Volt hogy kaptam egy egy sapkát viszont tanultam belőle mert hibás voltam.

Egyszer kaptam jogtalanul (akkor be is pisiltem ijedtemben) amikor az öcsém kicsúszott a fűrdőkádból és azt hitték hogy én löktem ki. De végülis ez is érthető volt egy részen.

Nagyon sajnálom hogy ezek történtek veled. Egy gyerek sem érdemel ilyen bánásmódot.

2018. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Apám 1x-2x kiskoromban. Könnyen ki lehetett hozni a sodrából hisztizéssel vagy ellenkezéssel.
2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez bűncselekmény
2018. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!