Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog, ha egy 11...

Normális dolog, ha egy 11 éves kislány fenékre akar edzeni, hogy minél jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Egy rózsafa vesszővel kéne elverni a seggét.Azzal kéne edzeni neki.
2020. máj. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem korai még edzeni neki hiszen még nem nézi senki hogy milyen s feneke.Gondolom ezt látja a tvben hogy tökéletesnek kell lenni és ezért akar ő is az lenni.Én lebeszélném erről.
2020. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem kell ebbe semmi megbotránkoztatót belelátni, valószínűleg csak anyuka, nagytestvér tornázik ilyen céllal otthon, a gyerek meg utánozza. Ez ugyanaz, mint amikor körömlakkot akar meg parfümöt, persze az is felesleges, fel is lehet háborodni, hogy jajj milyen korán érnek a mai gyerekek, de nem hiszem, hogy érdemes olyan sokat beleképzelni, hogy máris testképzavaros vagy hódítani akar. Csak hallotta, látta és utánoz valakit. Meg lehet otthon beszélni, hogy örüljön, hogy neki nincs erre szüksége, de ha be akar állni tornázni, az egészséges.
2020. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

14-es, ebben bizony sok igazság lehet!


Emlékszem, amikor 6-7 éves koromban fürdésnél a fürdőhabot az arcomra kentem és a körmeimmel lehúztam, hogy én most borotválkozom. Nyilván azért, mert fiúgyerekként apukámat utánoztam.

2020. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Gyerekek... ez az általános gyökérség kiborít.


Nem normális a gyerek aki saját motivációból edzeni akar... gratulálok. Inkább tömd meg chipsz-el és ültesd be a TV elé.

Miközben felnőtt emberek küzdenek azzal hogy nem szeretnek mozogni, de azért mégse akarnak meghalni 50 évesen... a gyerekben meg van motiváció, de persze öld ki belőle, hadd higgye hogy ettől ribizli lesz.


Ember! nem szilikonnal akarja feltöltetni a fenekét hanem edzeni akar.


Én az ő korában csak koplaltam aztán csodálkoztam hogy lapos a seggem. És évekkel később kezdtem próbálni valamit kihozni magamból, ami sokkal könnyebben menne ha időben kezdtem volna.


De persze egy nő nem edzhet, nem lehet izmos mert az nem nőies, az nem szêp, az baj, attól k leszel és ezt a gyerekedbe is bele kell sulykolni.


Mutass nekem egy egészséges idôs embert aki azért figyel oda az életmódjára fiatal kora óta hogy egészséges legyen... mindenkinek a kinézet az első motiváció és később jön rá a tovâbbi előnyökre.

Persze azt el kell mondani a kislánynak hogy nem csak fenékre kell edzeni, és ne dolgozzon súllyal ennyi idősen. De kompromisszumként beirathatnád röplabdára vagy amit szeretne...

Bocsánat hogy ilyen hosszú és dühös lett, de nem szeretem amikor a felnőttek a saját előítéleteik és hülyeségük miatt csesznek ki a saját gyerekükkel.

2020. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
16 en világ életemben edzettem. Nem. Nem egészséges egy 11 évesnél, ha azért akar edzeni, hogy jó legyen a segge. Már ne is haragudj. Igen az lehet hogy otthoni mintából hozza. És senki nem mondta, hogy ne hagyjak, hogy eddzen. Persze csinálja csak. Ettől nem lesz normálisa motiváció része, de maga az edzes ártani nem fog. Egy 11 évesnél jó motiváció lehet, ha együtt akar lenni közben a barátaival, ha nyári táborokba akar menni a sport által, ha versenyezni akar. Meg akar az is ha úgy osszessegeben fogyni akar. De ezt a fenekére kihegyezni ezt a sztorit?! Na az nem normális. És ezt csurhetjuk-csavarhatjuk. Sajnálom, hogy te valamiert nem sportoltal gyerekkorodban, de ennek semmi köze a kérdéshez. Minthogy senki nem mondta, hogy ne eddzen. A kérdés arról szólt ez a kizárólagos motiváció normális e. Nem. Nem az.
2020. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#17

16-os vagyok. Tegyük fel hogy nem normális ez a motiváció. De akkor is jobb mintha nem lenne semmi motivációja.

De írtam hogy kompromisszumként be lehet íratni valami csapatsportra pl röpi és akkor legalább azt hiszi hogy az használ a fenekének közben meg megtanul játszani.

2020. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
következöt mondanám neki: kislányom remek dolog hogy sportilni akarsz de szerintem fenékre eddzeni kicsit korai.
2020. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az edzés, minthogy hánytassa magát a jó alakért. Gyerek még, csak utánozza a felnőtteket, majd kinövi.
2020. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

Én kicsit máshonnan közelítem meg a dolgot . Gyerekkoromtól kezdve kövér voltam,és 10-11 évesen már bőven tudatában voltam ennek,sőt már 7 éves korom körül is bántott a dolog . Én elmondanám neki,hogy szépen át kell mozgatni mindent,nem csak a feneket ,illetve beszélgetnék vele többet a női-férfi testről,a nőiességről ,szerepekről ,emberi értékekről .

Az,hogy jobban akar kinézni,fittebb akar lenni ,az egyáltalán nem rossz motiváció kezdetnek . Meg nem esett szó róla,hogy milyen kontextusban mondta ezt .

2020. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!