Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam jobban kedveli az...

A fiam jobban kedveli az apukája új fiatal barátnőjét?

Figyelt kérdés

14 éves a fiam aki velem él. Az apukájától születésétől fogva külön éltünk, de rendszeresen tartják a kapcsolatot. Teljesen normális volt, hogy a fiamnak bemutatta az éppen aktuális párját, elmentek valamerre közösen. Nem is bántott a dolog, örültem neki, hogy jó viszonyban vannak. Viszont a fiam már nagy és egyre nehezebb vele a kapcsolatom. Nehezen enged közel magához, nem beszél meg velem semmit. Ha megkérdezem tőle mi a helyzet a suliban, azt mondja hagyjam békén. Most apja egy fiatal, 24 éves barátnőt szerzett magának, akit már a fiam is megismert. Többször voltak hármasban programozni. Mivel fiatalabb, jobban megtalálja vele a közös hangot. Én nem értek azokhoz a dolgokhoz amik most a fiamat érdeklik, számítógépes, telefonos játékok. Fogalmam sincs mi a divat és melyik márkát kell megvenni. Én nem vagyok fent Instán és nincs tiktokom, fogalmam sincs hogy kell rendelni az alliexpresszről, de az apja nője persze tudja. Már teljesen azt érzem, hogy felesleges vagyok és ezt a nőt jobban szereti, velem már nem is beszél. Tanulásba se tudok neki segíteni, mert már mindent online kell leadni, inkább átmegy az apjáékhoz tanulni. Félek mikor jelenti be, hogy elköltözik tőlem. Tett már megjegyzést, hogy az apja milyen jó pasi, hogy ilyen nője és élete van.

Beszélnem kéne a csajjal, hogy működjön velem együtt és ne sajátítsa ki a fiamat? Ez normális és majd visszatalál hozzám? Az a csaj nem az anyja, igazából még éppen nem gyerek ő is, főzni, házimunkát is megnézném hogy csinálja. Dolgozni tuti nem dolgozott még. Így könnyű neki, elvenni más fiát.


2020. máj. 9. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk anyukam meg az ifjusagi konyveket is mindig elolvasta, amit epp a hugommal olvastunk, es szerettunk, a szamitogepes jatekokbol volt, amit egyutt jatszottunk, meg horgaszni is megtanult, mikor rajott, hogy engem erdekel gyerekkent. Lassan nyugdijas koru, de ha nezek valami sorozatot, vagy ajanlok valami konyvet, megnezi. Volt tobb, amit elobb befejezett, mint en :D


Tudom, hogy ez nem konnyu, 32 eves vagyok ket gyerekkel, a 18 eves unokatesommal is nehezen tartom a lepest, pedig ooyqn munkam van, amit szamitogepen vegzek, es fooyamatosan uj dolgokat kelk tanulnom, azt se tudtam eddig, mi az a tiktok, de a nagyobbik gyerekemmel leulok jatszani olyan dolgot, ami erdekli, vagy megnezni egy olyan meset, ami most meno az o koreiben akkor is, ha unom, es kesobb is igy tervezem. Es akkor remelem, beszelgetni fog velem, de oszinten szolva engem nem a suli fog elsosorban erdekelni, hanem az, ami ot foglalkoztatja (ha ez a suli, akkor az, ha sport, konyv, film, vagy mas, akkor az).

2020. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsó pár mondatodból le lehet szűrni, hogy egy rosszindulatú, megkeseredett vén banya vagy. De megnyugtatlak, a nő csak a pasija miatt jófej, eszében sincs “elvenni” a fiadat
2020. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
Nehogy már az legyen jó anya aki ért mindenféle számítógépes baromsághoz ... anyámat nem foglalkoztat ilyesmi,de hol érdekel ez engem .. Nem diskurálok senkivel se arról milyen játékkal játszom,stb.,ezek nálam nem témák.A fiad kamaszodik,rá kell hagyni most ezt a dolgot.Jófejnek tűnik neki a csaj,de ha kitalálná hogy hozzájuk költözik,a csaj tuti nem lenne már olyan jófej együtt lakva.
2020. máj. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A kamasz fiad hidd el, hogy nem pótanyuciként nézz az apja új nőjére.😂

Ne izgulj, ha nem lenne a barátnő, a fiad akkor is ilyen lenne, életkori sajátosság. A többire pedig, néha ránézhetnél az online világra, szerintem lehet tetszene is.

2020. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

1. Egy 24 évesnek nem kell egy 14 éves gyerek.



2. A fiad sokféleképpem elképzeli a csajszit, de biztos nem az anyjaként.



3. Most már remèlem belátod, egy ember értékét nem a főzőtudomànya adja

2020. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A kialakult helyzetről legalább annyira te is tehetsz, de ezt már előttem leírták. Egy biztos, ha nem nézel egy kicsit magadba és nem változol te is akkor az Úr irgalmazzon a leendő menyednek, mert kibírhatatlan anyós leszel. Sose lesz elég jó neked senki akit a fiad majd a párjául választ. És ne hidd hogy az olyan messze van, az évek csak úgy repülnek.
2020. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinted lesznek még olyan viszonyban, hogy hazavigye a párját? :D
2020. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!