Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy kíváncsi...

Normális, hogy kíváncsi vagyok hogy milyen lehet lánynak lenni?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam hogy lány vagyok és megtetszett. Azóta csak arra gondolok hogy milyen lehet lánynak lenni. És fiú vagyok :P
2010. júl. 30. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel semmi baj.:D

és is kíváncsi vagyok milyen lehet fiúnak lenni és nagyon szívesen cserélnék egy sráccal egy napra,csakhoogy tudjam,milyen:D

2010. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hiszen mindenki belegondol néha abba milyen lenne másnak lenni.Én is szoktam azon gondolkodni, hogy milyen lenne fiúnak lenni:D
2010. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,normális hisz mindenki kiváncsi a másik nemi életére,vagyis hogy mien lenne
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm azt mondta, hogy.." ha lány lennék egy napra, egész nap a mellemet nézegetném.."xd:D
2010. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

utolsónak:

az én ismerősöm meg:ha lány lenne egésznap pasikkal lenne és mindent kipróbálna amit csak nők csinálhatnak:D

persze ezeket részletesen,de most nem fejteném ki ha nem baj:D

2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szivesen cserélnék fiúval akár hetekre is,hagy tudják csak meg milyen mikor megvan és szenvedek otthon meg görcsölök milyen érzés mikor dob egy fiú meg ilyenek,hogy nehogy azt higyék milyen könnyű a lányoknak ja meg milyen szülni :D:D


Szerintem ez normális én is sokat gondolkoztam milyen lehet fiúnak lenni.

2010. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam ilyent. Érdekes álom volt. Elmesélem: Egy szokásos napnak tűnt a mai is, full kómásan kimegyek a fürdőbe. Egyszer csak látom a tükörbe hogy van mellem...najó, megvakarom a szemem. Még mindíg ott volt. Elmentem a ruhásszekrényhez..tele volt női ruhával...Najó...elkészültem, és elindultam suliba. Érdekes módon senki se furcsálta hogy lány vagyok...olyan volt, mintha semmi se történt volna. Aztán tovább álmodtam az egész napot (azt már nem írom le, mert nem emlékszek rá)...azzal végződött az álom hogy lefeküdtem aludni.

Gondolhatjátok hogy megijedtem mikor felkeltem a valóságban...eghyből a mellkhasba vágtam magam. :D

2010. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó jó xD

csaj vok,am kiváncsi lennék én is milyen pasinak lenni-.- .am az tuti hogy azon a napon 3x lefürdök xD .nemám (csak titokba :D ) ez tök normális,tut kiprobálnék egy csomo dolgot :D.De hát mitagadás igy jobb,lehet plazazni,orákig vásárolni :) meg minden :D

2010. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is lennék hetekig fiú, és kipróbálnám, hogy ők mit éreznek, amikor mi, lányok éppen szenvedünk a ......tól
2010. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is igy vagyok ezzel, sokkal konnyebb lehet fiunak lenni. :| :)
2010. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!