Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanok tapasztalataira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, akik (lányok) és olyan szakot választottak, ami tisztára fiús (pl gépész mérnök). Nehéz egyedül max2-3an lánynak lenni rengeteg pasi között? Fiúk nektek erről tapasztalat, hogy viselik azok a lányok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a gépész szakon kívűl nincs "fiús szak".

De most komolyan... Te gépész akarsz lenni? Az nem arról szól hogy ülsz az irodában, a gép előtt és rajzolsz, meg számolgatsz! Fizikai része is van a dolgoknak de rendesen!

2010. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azok a lányok általába cidáznak egész nap... minimum 2 pasi szurja :DDD
2010. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most már mindegy,arra jelentkeztem és fel is vesznek:Dmit tudom én,szerintem arról hogy tervezel mindenféle kütyüket..most már azt hiszem bánom:)
2010. jún. 2. 18:38
 4/20 A kérdező kommentje:
második válaszoló iq fighter.
2010. jún. 2. 18:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyugi a törvény szerint ha terhes vagy nem emeltethetnek meg veled semmi nehezet! Remélem megnyugtattalak =)
2010. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát érdemes megnézni a gépészek fejét... tőlük már csak az infósok szánalmasabbak.

Gépész lányokkal nincs semmi baj egyébként, üde színfoltok a töketlen gyagyás Tódik között :D

2010. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre énis kiváncsi vagyok:D Lehet hogy anyagmérnökire szeretnék menni és szerintem ott is sok a fiú.
2010. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
XD mert amúgy kéne?
2010. jún. 2. 18:44
 9/20 A kérdező kommentje:
mármint nehezet emelni:D
2010. jún. 2. 18:45
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem gáz, ugyan úgy lehet fiú barátokat is szerezni ott.Unokahúgom pl. építészmérnökin 1. éves, ott is sok fiú van, de jól viseli:D
2010. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!