Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyumal nagyon össze vesztem...

Anyumal nagyon össze vesztem de nem csak egy ijen kamasz szülő össze veszés hanem nagyon komoly dolgokat vágot a fejemhez hogy levete a kezét rolam meg ilyenek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérj bocsánatot, ha Te is megbántottad. Öleljétek meg egymást, és mondjátok el mennyire szeretitek egymást, és hogy bármit is mondtatok, tettetek nem gondoltátok komolyan.

Nálunk mindig ez volt Édesanyámmal, amikor összekaptunk.

2010. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is kérj bocsánatot,és hidd el nem lesz úgy ahogy mondja...


anyu már nem hiszem hogy szeretne mert azt mondta mikor nem vesztünk össze csak beszélgettünk,hogy tudja hogy utálom de már nem érdekli...


Sajnos ha nagy leszek valószinüleg így kell majd elmenni...


:(

2010. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképp közeledj felé,kérj bocsánatot.Szeret téged,törődik veled,csak dühös volt.

Én elég nehéz kamasz voltam,sok volt a veszekedés,hosszú duzzogásokkal. Nagyon rossz volt.

Most nekem is van kis kamasz gyerekem,nagyon vigyázok,mit mondok még mérgembe is,nem akarom megrendíteni a belém vetett bizalmát.

2010. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajnos semmi nem használt edig :(
2010. júl. 31. 09:06
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy ez sem egyik napról a másikra fajult el idáig, így a helyrehozásra sem lesz elég egy "bocsi". Gondolkodj el azon, amit tettél, ami ennyire kiborította (az egész folyamaton, ne az utolsó cselekedeten) és ezt próbáld meg javítani. LEhet, hogy hetek-hónapok, de javulhat a dolog. Magától nem fog megtörténni a csoda, egy kapcsolaton, legyen az szerelmi, baráti, családi - mindkét félnek dolgoznia kell. Neked is! Biztosan nem akart neked rosszat, de most rajtad a sor. Ideje neked is alkalmazkodni kicsit. L27
2010. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hú... hallanád hogy az én anyám miket vág sokszor a fejemhez. Ha suli után nem rögtön haza megyek, hanem egy-két órát bent maradok még a városban, akkor már csavargó r.banc vagyok. Ha nem ért egyet velem akkor minek okoskodom, milyen h.lye vagyok. Sajnos nem olyan már mint kiskoromban volt, felnőttem és ezt nem tudja elfogadni. Azt hiszem a helyzet csak jövőre fog megváltozni mikor egyetemre megyek elég messze és kolégista leszek. Addig is próbálok nem vitába kevereni vele, mert anya tényleg csak egy van, és bár sokszor megbánt, én szeretem és nem akarom elveszíteni.


18/L

2010. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Köszönöm a lepontozást.

Első voltam

2010. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a probléma konkrltan? Min vesztetek össze?
2010. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek:Én felpontoztalak!;)
2010. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha anyád van,mindened van.

Ha anyád nincs,semmid nincs!

A jó anyát nem pótolja a világon semmi kincs.

Ha van anyád,kulcsold össze reggel-este két kezed,

És imátkozz,hogy a JóIsten soká tartsa meg neked!"


Ezt azért írtam,mert akármilyen egy szülő,ha gondoskodik rólad,akkor szeret!

Ha veszekszik veled akkor meg félt!Félt azért ,mert ő hozott a világra,nem akar elveszíteni,és csak megértetni akarja veled az élet dolgait!

Nem kell kamaszként nekirohanni a falnak,hanem meg kell köszönni,hogy elmondta a véleményét,és mivel egy anya csak jót akar a gyerekének,neked a véleményét,tanácsát meg kell fogadnod!

Hidd el,lesz gyümölcse!!!

2010. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!