Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megvegyem ezt a játékot 15...

Megvegyem ezt a játékot 15 éves kamasz fiamnak?

Figyelt kérdés

a helyzet hogy az assasins creed brotherhood gyűjtői kiadását szeretné ha megvenném neki

15 ezer forint

szerintetek megvegyem neki vagy ne?


2011. nov. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha megteheted, miért ne? Karácsonyra pld. kiváló ajándék lehet.
2011. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A kamaszkori terhesség ellen 2 védelem van:

-óvszer

-videójáték

Na jó viccet félretéve, te ismered a fiadat, hogy megérdemli e vagy nem, de ha a kérdés az lenne, hogy megéri e megvenni, akkor is 2 válasz lehet. Te ismered a fiadat, hogy mennyire kötné le, mennyire lenne érdemes erre befektetni. A második meg teljes mértékben. Az Assassins Creed e generációnak olyan mint régen az egri csillagok, Pál utcai fiúk stb. alapműveltségnek jóformán része. Egy igényes, kidolgozott játékról van szó.

2011. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha szeretné akkor vedd...


Amúgy meg nem igazán értem, mert ezer szempontból lehetne mazsolázgatni hogy miért vedd meg neki, vagy miért ne...

2011. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok

köszönöm a válaszokat!

megveszem!

2011. nov. 13. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett hogy inkább letöltenétek! Csak egy vacak műanyag figura van hozzá!
2011. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

utolsó, hányok tőled...

A magadfajták miatt írnak már egyre kevesebb játékot PC-re...

2011. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
KEdves utolsó: én írtam a warezos lehetőséget: És akkor mi a halál van ha egyre kevesebb PC-s játékot írnak? Összedől a világ? Menj el, járj világot, nézz szét, négy évig videójáték függő voltam, aztán rájöttem hogy ez nem élet. az életet élni kell, mert magától, és nagyon hamar elmúlik. Ha meg nem teszed meg hiába éltél. Megkérdezhetem hogy hány éves vagy, van e stabil baráti köröd, akikkel nem csak online tartod a kapcsolatot, jársz e bulizni?
2011. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!