Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog megjönni? Szoptatás...

Mikor fog megjönni? Szoptatás alatt 5 hónapig Cerazette fogamzásgátlót szedtem, így ez alatt az idő alatt nem jött meg a mensim. Abba kellett hagyjam a szoptatást 1 hónapja, azóta a tej elapasztására a Bromocriptint szedem.

Figyelt kérdés
A Cerazettet tehát már 1 hónapja nem szedem, csak a Bromocriptint. Nem kellett volna még megjönnie?
2011. okt. 1. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Szülés után, szoptatás alatt bármikor megjöhet vagy éppen nem is jön meg. Szoptatás abba hagyása után sem kell egyből megjönnie. A testednek vissza kell alakulnia, ehhez pedig valakinek idő kell.

Mivel gyógyszereket is szedsz, így ezek is befolyásolhatják.


Nekem még szoptatás alatt megjött, sógornőmnek meg szoptatás abbahagyása után 4 hónappal. Mindkettő teljesen normális.

Ha kétségeid vannak, kérdezz meg egy dokit, de még szerintem ne aggódj.

2011. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!