Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes SMS-eket találtam a...

Szerelmes SMS-eket találtam a 14 éves fiam telefonján amiket egy másik (idősebb) fiúnak küldött Mint csináljak?

Figyelt kérdés
Összesen 81 db ilyen sms-t láttam.
2010. júl. 31. 17:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Tehát a 14 éves fiad szerelmes?!

Szerintem ez tök jó,hacsak nem egy sokkal idősebb perverz pasi az akivel sms-ezik.

Durva vagy inkább szerelmes sms-ek?

2010. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Szerelmes SMS-ek mindenféleképpen.
2010. júl. 31. 19:17
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
milyen névre küldte a fiad az sms-eket?írd meg létszi.hogy mi is tudjuk,lehet hogy talán tényleg csak becenév.tudod több kobak... szóval hagy gondolkodjunk rajta mi is
2010. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
igen az jó lenne ha leírnád milyen névre küldte..Egyébként nincs olyan lány akit nagyon utálsz..és félne a fiad ha megtudnád hogy ő az? mert barátnőmmel is úgy volt hogy a pasi akibe szerelmes őt a családja nem fogadná el mint pasit..és ő is más néven(LÁNY néven írta be a pasit)
2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem nincs ilyen lány, és rendes férfi keresztnévre küldte (és volt róla néhány adat meg egy kép mellékelve).
2010. júl. 31. 20:53
 16/29 anonim ***** válasza:
Hány éves az idősebb férfi?
2010. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

és az illető válaszolt az sms-ekre?

persze, hogy nem szép dolog mások magánéletében kutakodni, de néha nagyon hasznos lehet;)

legalább tudd hogy hányadán álltok.

az én tanácsom

1. felnőtt férfi a másik: perverz! őt faggatnám előbb ki hogy mi köze a fiamhoz, és mindenképpen azt mondd hogy valakitől tudsz a feltételezett viszonyról, az sms-eket ne emlitsd semmiképpen.

2. 1-2 évvel nagyobb a másik fiú: lehet hogy melegek, lehet hogy majd kinövik, lehet hogy nem. ebben az esetben nem szólnék bele. a puhatolózás és a kedves, naiv szavak nem árthatnak..

3. lehet hogy valójában vaklárma? (pl igazából lány, vagy más okból írta neki az sms-eket.. a legképtelenebb magyarázat is előfordulhat) egy kis oknyomozást folytatnék. pl. kezdetnek megnézegetném a közösségi oldalakon miket ír magáról a gyerek...

2010. aug. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet hogy egy lánnyal SMS-ezett csak még mikor megismerte átírta egy fiú nevére hogy ne tudd ki az a lány?

Én 14 éves lány vagyok és szerintem ez elég elképzelhető....ez a pozitív!:)

2010. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

18:52, mi az, hogy ne támogassuk a liberális elveket? :))) És mi van, ha én támogatom?


Én beszélnék vele, valahogy elérném, hogy magától mondja el a dolgot.

2010. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
20 éves a fiú, közösségi oldalakon sincsenek róla "rossz" képek, nekem úgy tűnne, hogy a fiú hetero. De a válasz SMS-ek is szerelmesek és szerintem találkoztak is már.
2010. aug. 1. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!