Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes SMS-eket találtam a...

Szerelmes SMS-eket találtam a 14 éves fiam telefonján amiket egy másik (idősebb) fiúnak küldött Mint csináljak?

Figyelt kérdés
Összesen 81 db ilyen sms-t láttam.
2010. júl. 31. 17:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

hát ha ez tényleg igaz,akkor nincs más lehetőség csak elfogadni.és várni hogy ő maga mesélje el.én is biztos szomorú lennék ha a gyermekem a saját neméhez vonzódna,de elfogadnám és ugyanúgy imádnám,mert én hordtam ki 9 hónapon át,én szültem meg és imádom.ezen semmi nem változtathat!!!!ez az ő választása,neki így jó.az a hat év nem olyan sok,tehát szerintem nem pedofil a srác.próbálj minél szorosabb kapcsolatot kialakítani a fiaddal,hogy bízzon benned és bevallja.így megismerhetnéd a másikat és megbizonyosodhatnál róla mik a szándékai.

javaslom mesélj a fiadnak a múltad titkairól.mond neki hogy most már muszáj valakinek elmondanod ezeket,és ő az akiben 100%-osan megbízol.hátha így majd ő is megnyílik feléd.

2010. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de nem kéne akkorse az ügyeibe belekeverednie. Ő dolga. Még simán változhat, csak ismerkedik önmagával. De, főleg netegye szóvá, mert ez csak akkor rosszabb lesz. El kell fogadni. Az ön fia, az ön nevelése, az ön teste egyik része.
2010. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor az lenne szerintem a leghelyesebb, ha elbeszélgetnél vele, ahogy már előttem is mondták, kérdezd hogy nincs-e valakije... aztán ha nem is mondja el, mondjad hogy mivel abban a korban van, elmondod neki hogy mit hogyan.. még ha már volt is róla szó (felvilágosításra gondolok). ez azért fontos, akármilyen nemű is az illető, ha már találkozgatnak...megeshet hogy testi kapcsolatra kerül a sor. de semmiképpen sem kell tiltani vagy nyaggatni, mert akkor csak frusztrált lesz.. egyébként meg lehet hogy elmúlik neki az egész, és kettőjükön kívül senki soha nem tudja meg..
2010. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
28%

Nem lehet hogy a telefonjába fiú névként írta be a barátnője nevét??És titkolja h van barátnője???Mert általában ez szokott lenni..Nekem is van barátom,és a névjegyekhez egy lánynév van beírva...csak nehogy megnézzék..:)

Mert akkor azt fogják hinni amit te a fiadról..Szerintem nem homoszexuális,csak van egy barátnője,és még nem mondta meg neked..:)

Ne aggódj;)

2010. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg,nincs semmi gond a fiaddal.Lehet még biszexuális is,sőt lehet,hogy az is!Ne kérdezgess tőle semmit,mertha gyanússá válik neki,hogy te láttad a telefonjában lévő sms-eket,akkor majd többé nem mondd neked semmit,kitörli az sms-eket,stb.És egyáltalán nem hiszem,hogy lány lehet a dologban,főleg ha még képek is vannak a fiúról(tehát létező személy!).

Majd,ha a fiad elmondja,hogy neki van valakije,akkor majd hallgass végig,és ne dühöngj..A FIAD LESZ,HA HOMOSZEXUÁLIS IS LESZ!!Mégis mit csinálnál?Semmit nem tudnál csinálni,csak elveszítenéd egy ember bizalmát!Jó lenne az neked?Nem!Mertmég a szeretetét is elvesztenéd!Tehát ne kutass..:)

2010. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Lehet csak szivatás a fiad direkt csinálta h lebukj h kutakodsz.
2010. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 NodameCantabile válasza:
100%

megeshet hogy esetleg anyagi okok illetve elövigyázatosság kapcsán a lány bátyjának telefonjára irt. Tehát ha nincsen valami komoly fiu iránti szerelemre utalo jel, akkor remélje a legjobbakat. :) azért mondtam ezt a példát mert én is szoktam másokon keresztül sms-ezni


szurkolok hogy minden rendben legyen

2010. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az a történet, ami azzal kezdődik, hogy valaki elolvasta a másik leveleit... huha
2010. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 csio ***** válasza:
Szia, tudom, hogy évekkel ezelőtti ez a kérdés, de elárulnád, hogy mi lett a dolog vége? Egy ismerősöm hasonló helyzetben van.
2015. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!