Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tudok csinálni? Nem értem...

Mit tudok csinálni? Nem értem ezt a viselkedést

Figyelt kérdés

Nos az van , hogy vagy egy húgom , aki 8 éves , és lány , én 14 éves fiú vagyok . Eddig jól kijöttem a húgommal , de pár napja odajön elkezd ököllel ütni , és meg (nem nagyon) csak egy kicsit megütöm a fejét , hogy fejezze be , de azért is csinálja ...

Na egy órája mutatta ki a fog fehérjét ... a nővéremet (22éves) úgy leordította , hogy én is csak lestem O_O


2010. aug. 1. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami bántja nem? És hisztis, ülj le vele beszélgetni ha elkezd hisztizni vagy valami maradj nyugodt és mond azt, hogy ha nem szeretne beszélgetni oké te ráérsz és hagyd egyedül egy kicsit.
2010. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem direkt csinálja! Én mindig követem a 17 éves bátyámat csak hogy idegesitsem! Ilyen az élet! Én 11 éves vagyok!
2010. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 éves lány vagyok,és nekem is 8 éves a kis húgom...egész nap veszekedünk, mert mindig idegesít, sose hagy békén stb.

Úgy látszik ilyenek a kistesók...

2010. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!