Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legfurcsább, vagy...

Mi volt a legfurcsább, vagy legdurvább dolog, amit a gyereketek elmesélt nektek?

Figyelt kérdés
Akár kamaszok is írhatnak.

2020. jún. 28. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt álmodta, hogy kifordult a szemem. Az, hogy azt kiabálta neki egy csoporttársa, hogy haljon meg.
2020. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
3 évesen mondta, hogy egy bácsi van a függöny mögött (nem volt).
2020. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A kisfiam mesélte, hogy amikor a pocakomban volt, volt mellette egy nagy alma is. (Volt egy nagy cisztám amikor őt vártam, de hát ilyet nem mesélek egy 2 évesnek, szóval meglepődtem, mikor ő mesélte el nekem, mikor megölelte a hasamat.)
2020. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak elmeséltem, hogy a kolis volt szobatársam füvezett az exével. Haragudtam a csajra, mert megsértődött a szobaváltásomon és kamu dolgokat terjesztett rólam ezért, én meg el akartam mondani valakinek egy tényleg durva titkát, de mivel nem vagyok szemét nem az osztályban teretetten ki, csak anyámnak, akivel úgyse találkozik soha a csaj, max egy évben egyszer.

17l

2020. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 évvel ezelőtt mentem gyakszira, ment előttem pár méterrel egy csávó, elment mellette egy kb. olyan 8-10 éves kislány és rendesen utána nézett, majd amikor észrevette a csávó, hogy mögötte vagyok és nézem, ijedtében elszaladt. Mondom gondolat rendőrség nincs, úgyhogy hagytam, de ez így elég sok volt kora reggel.

Aztán csak egy pár hónappal később meséltem el otthon ezt, pontosan nem is tudom, hogy hogy jött fel a dolog.

2020. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiam annak idején azt mesélte, hogy emlékszik arra, hogy ő régen buszt vezetett és egyszer elromlott és belezuhantak egy szakadékba. 4-5 éves lehetett ekkor.

Nem látott ilyen jellgű filmeket, emlékeim szerint nem is beszéltünk ilyesmiről akkoriban.

2020. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz vagyok, ezek megtörténtek velem, bár nem én mondtam el anyáéknak, hanem beszélgettünk róla, mivel elég nagy port kavartak az esetek.


Mikor hetedikes voltam, egy szintén velem egykorú fiú megerőszakolt egy ötödikes fiút a suli mozsdójában (orális szexre kényszerítette) és videó is készült az esetről, szerintem emiatt derült ki. Csóri gyereket sokáig kellett pszichológushoz járatni utána.


Volt egy lány az évfolyamomon, akinek 11 éves korában el kellett mennie a suliból, mert terhes lett, ő hetedikben jött vissza a suliba, emellett volt két másik lány, akiknek abortuszuk volt ennyi idősen, az egyiket a nagybátyja erőszakolta meg, a másik meg összefeküdt a pasijával.


Nyolcadikban pedig egy évfolyamtársam beleszúrta az ollót az osztálytársa hátába 5 cm mélyen, és ha egy kicsit arréb szúrja bele, a gerince bánja. Illetve volt még egy évfolyamtársam, akit le akart szúrni az apja, de végül a gyerek szúrta le őt, emiatt javítóban is volt. Valamint ez nem velem történt, de öcsémék osztályában két fiú ellopta a tanárjuk bankkártyáját még ötödikben.


Igencsak egy putri helyre jártam iskolába.

2020. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es, ilyen nálunk is volt, a hideg futkosott a hátamon.

Meg amikor a lányom olyan 2 éves volt, akkor volt anyósom rákos. És azt mondta, hogy a mama ott áll az ajtóban. Mi nem láttuk persze. A férjem azonnal felhívta, mert egyből arra gondoltunk, hogy meghalt, de élt és virult.

2020. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer 3 évesen egyedül játszott a kertben, és magyarázott valakinek, de senki nem volt ott. Megkérdeztem kihez beszél. Azt mondta a bácsinak, aki régen itt lakott, mert már nem beszél vele senki, és magányos. Előttünk egy idős úriember lakott a házban, aki sajnos elhunyt. Elég para volt. A gyerek természetesen nem tudott erről.
2020. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!