Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 évest...

Elengednétek a 14 évest bulizni, ha megbízható?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 21:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy " rendes buli" ?

Hol lenne helyileg?

Milyen fajta buli lesz?

Nem tudod mikor-meddig, akkor még korai azon filózni, elmehet-e a gyerek.

2020. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
29%

Röviden tömören: Nem!

Részletek mindegy, még túl fiatal.

2020. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
38%
Nem fogják megkérdezni a véleményét, akik bántani akarják. Lehet ő rendes, ha a pasi 185centi és 90kg, és nem udvarias.
2020. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
61%

A "rendes buli" az diszkó? Vagy házibuli?

Engem amúgy engedtek, de tudták, hol vagyok, kikkel, jöttek értem, buli alatt többször bejelentkeztem, bármikor elértek.

Ha megbízható, és megfelelő nevelést kapott, elengedném. Ha mégis eljátsza a bizalmam, akkor annak úgyis megvan a következménye. Ha csak ő nem mehet, az ciki is, kiközösíthetik.

2020. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
25%
Nem engedném el. 14 évesen semmi keresnivalója az éjszakában.
2020. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
27%
Határozottan nem. Otthon lehetne egy bandázós ottalvós házibulit tartani a házunkban, 1 kis (felügyelet mellett). Máshova 16 éves koráig nem mehetne. Pláne ha lány.
2020. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Na várjatok egy kicsit, mert nemrég a fiatalok kitalálták azt, hogy inkább koncertre mennének, azt viszont nem mostanság, hanem majd csak akkor, ha lesz olyan, amire szívesen mennének.


Úgy érzem kicsit korai volt kitennem a kérdést, de azért köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!

2020. júl. 23. 00:06
 18/39 anonim ***** válasza:
17%
500 fősnél kisebb koncert? Hmm.. nem.
2020. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
29%
Ha egy szülő nem engedi el házibuliba a gyerekét, miért várja el azt, hogy más szülők odaengedjék a gyereküket hozzájuk?!
2020. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
66%

Hát engem koncertezni engedett anyum ennyi idősen egyedül is, de az azért elég más. Én szerintem oda engedheted őt nyugodtan, ott is van egy-két hülye, de nem annyi meg ott józanok is az emberek, szóval jobban oda fognak figyelni rá, egy biztonsági őr pl. tőlem megkérdezte, hogy minden rendben van-e, csak mert egyedül voltam.

Szerintem a lényeg, hogy ne fogadjon el senkitől semmit, bármi is az és próbáljon ne szóba elegyedni másokkal, ha ezt tudja, akkor szerintem mehet.


#19 Egyrészt buliba sem lennének többen, másrészt most írta, hogy nem mostanság, hanem majd ha lesz olyan, amire elszeretnének menni, ami lehet akár 1 év múlva is, addig pedig bármi történhet, nem fogják 10 évig betartatni ezt az 500 fős dolgot, sőt lemerem fogadni, hogy 2-3 hónap, vagy még annyi se és törlik is.

2020. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!