Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 évest...

Elengednétek a 14 évest bulizni, ha megbízható?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 21:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen mi is ZP-be jártunk, és túléltük, normális emberek lettek belőlünk. :D
2020. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%

Még koncertre se? Emberek? Komolyan? Voltatok egyáltalán már koncerten? :D

Ismét megtapasztalhattuk ezt a féltsük még a legapróbb széltől is a gyereket jelenséget. Ezentúl autóba se üljetek be mi van ha alapon, elvégre autóbaleset ezerszer több van 1 évben, mint koncerten bármiféle baleset, erőszak, vagy akármi. Sőt...


Amúgy az, hogy kit vernek át nem korfüggő, hanem ember függő, egy 40-80 évest is ott átb@sznak ahol csak lehet, ha hülyék, sőt elég gyakori dolog, főleg most a korona vírus helyzet miatt.

2020. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
76%
Házibuliba simán, szórakozóhelyre nem, hacsak nem valami vidéki kis hely és menne vele egy felnőttkorú testvér/rokon/akiben megbízom, hogy felügyel rá. Nem vagyok konzervatív, de én is voltam 14 évesen tömött szórakozóhelyeken és higgyétek el, semmi keresnivalója ott egy 14 évesnek.
2020. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy mások is írták, szórakozóhelyre biztosan nem. Be se mehet 16, sokszor 18 év alatti, nem véletlenül. Gyereknek ott nincs keresnivalója, bár tudom, majdnem minden kis 14 éves kiqúrtul érettnek hiszi magát. Akkor sem.

Házibuliba akkor, ha ismerem azoknak legalább a nagy részét, akik ott lesznek (legfőképp a házigazdát), nincs alkohol és cigaretta és megyek érte legkésőbb éjfélre. Ha részegen találnám, biztosan nem menne sehova egy ideig, mert nem abban egyeznénk meg. Attól nyilván nem kapnék szívrohamot, ha lecsúszik egy cider vagy egy pohár pezsgő, de ennyi a maximum, ezeket meg nem fogom észrevenni rajta.

2020. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Legkésőbb éjfél 😂😂😂 jó ég...
2020. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt nem neked szólt a válasz, úgyhogy nem tudom, mit kötekedsz.

Másrészt az én 14 éves gyerekem nem fog az éjszakában sehol sem bulikázni, mert az a nagyoknak való, ha tetszik neked, ha nem. Majd akkor, ha ő is az lesz és bizonyítja addig, hogy megbízható, de ezekhez már amúgy abszolút semmi közöd. Gondolom, te is ilyen korú vagy és felnőttet játszanál. Ja tudom, mindjárt írod, hogy 3 gyerekes tapasztalt anyuka vagy, mindent is jobban tudsz :))

2020. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%
27 vagyok, várandós, de voltam bulizós tini is... 😉 Ez a maximum éjfél úgy, hogy tudod hol és kikkel van, mész érte, ellenőrzöd, vicc. Nincs azzal baj, hogy mész érte, én is menni fogok a lányomért, én is tudni akarom, hogy hol lesz, de ha mindenki más tovább maradhat, nem fogom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy elhozom előbb. Ha esetleg visszaél majd a bizalmammal, akkor annak lesz következménye, ahogy te is írtad, de meg fogom adni neki a lehetőséget.
2020. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen voltam először buliban. Kis városban, ittunk is. Nagyvárosban nem engednem el semmiképp szórakozóhelyre.
2020. júl. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tényleg megbízható gyerekről van szó, aki vélhetően nem fog az első adandó alkalommal a detoxikálóban kikötni és nem fog az első emberrel összefeküdni, tudom, hogy kikkel megy és hová, meddig, akkor elengedném, de csak házi buliba, szórakozóhelyre semmiképp. Semmi keresnivalója egy olyan helyen, ahol az emberek általában az ilyen korú lányokra utaznak egy gyors menet érdekében, illetve bármit belerakhatnak az italába, elég egy pillanatra másra figyelni, máris kész a baj... Főleg úgy, hogy nagy eséllyel nem lesz velük felnőtt, aki tudna érdemben is cselekedni, ha valami balul sülne el. Nem vagyok szent, voltam már bulizni, 15 évesen voltam először "részeg" egy koleszos buli alkalmával, és nyilván fognak alkoholt fogyasztani egy házi buliban is, csak tényleg sok különbség van egy szórakozóhely meg egy otthon között ilyen tekintetben. Koncertre pedig simán elengedném, nem is értem, mi a baja néhány válaszolónak vele. :D
2020. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!