Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 évest...

Elengednétek a 14 évest bulizni, ha megbízható?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 21:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit teszel rá? :'D
2020. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

#21 Miért is kéne nekem bármennyit is rátennem bármire is? Úgy gondolod, hogy attól még, mert valaki valamit mer, az feltétlenül azt jelenti, hogy meg is teszi? Képzelem mi lenne ebből a világból, ha ez ilyen egyszerű lenne! :D


Amúgy meg nem csak pénzben lehet fogadni, kapsz mondjuk egy szép képet a kutyámról, remélem megfelel!

2020. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nem engedném.
2020. júl. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
25%

Én 12 évesen voltam az első alvin koncertemen 2 másik ilyen korú barátnőmmel. Nem történt semmi rossz. Aztán bevezették a ZP kártyát, 14 alatt szülőnek kellett aláírnia az igénylést. Onnantól volt, hogy kettesével jártunk.


Sosem zaklattak, 14 alatt sosem ittam, utána is csak mértékkel(2 cent valamit).


12 éves koromtól tömegközlekedésen az iskolába menet viszont rendszeresen zaklattak szexuális a tömött villamoson és buszon.


Felnőtt fejjel a szüleim kegyetlen felelőtlenek voltak te jó ég, iszonyúan haragszom rájuk nem csak emiatt, hanem sok felelőtlenség leszrom mi van a gyerekkel dolog miatt. Az enyém nem fog egyedül közlekedni rendszeresen bkvn, nem hogy bulizni elengedni.. Azt tudom csak elképzelni, hogy 15 alatt ott leszek hátul a pultnál és csendben figyelem őket távolról, csak így mehet el. Tömegközlekedni meg nem fog egyedül bkvn nappal sem.

2020. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
32%

Valaki nagyon vadul pontozgatja le azokat, akik képesek voltak megbízható gyereket nevelni :)

Szórakozóhelyre nem engedném, már csak azért sem, mert szerintem elvileg be se engedhetik, bár pontosan tudom, hogy zajlik ez, ott a személyzetnek érdeke, hogy minél többen legyenek. Ezért nekem kell azt mondani, hogy nem.

Házibuliba nyugodtan, úgy neveltem, hogy felelősségteljes döntéseket hozzon, bízok benne. Ha meg még én is megyek érte, akkor pláne.

2020. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
42%

14 évesen felelősségteljes döntést hozni?

Ti nem emlékeztek, milyen volt 14 évesnek lenni?

Nem látod át ennyi idősen a világot, így olyan helyre, ahol nála tapasztaltabb felnőttek vannak, nem engedném el. A sok lökött 14-es közé igen, egyikük otthonába vagy az iskolába. De már egy 18 éves is ott veri át őket, ahol akarja, így nem kockáztatok.


A legtöbb rossz, amit hallasz, nem azért történik tinilányokkal, mert nem tudtak nemet mondani, hanem azért, mert nincsenek képben, míg mások igen.

2020. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes Amerikában 14 évesen már vezethetsz , dolgozhatsz , babysitterkedhetsz , járhatsz szórakozni , limonádét árulhatsz , kutyát sétáltathatsz pénzért, itthon meg nem csinálhatsz semmit.
2020. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%
26-os, ezért írtam, hogy szórakozóhelyre nem, házibuliba igen. Ott a korosztálya van, és igen, ott meg tudja hozni a felelősségteljes döntést, hogy iszik vagy nem rágyújt vagy nem. Ha valakinek nem ilyen a gyereke, az bizony ne csak a gyerekben keresse a hibát.
2020. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
Persze, menj akkor oda! Végülis, ha bajod esik, a szüleid majd csinálnak egy másikat.
2020. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
64%
nyilván házibuliba mehetne , de szórakozóhelyre nem.
2020. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!