Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Mit tennél ha kiderülne, hogy a kamasz lányod egy 20-25 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

Pár napja teljesen véletlenül derült ki, hogy a lányunk hetek vagy hónapok óta találkozgat egy felnőtt férfival. Amit tudunk, hogy egy parkban találkoztak a lányom sokat jár oda a barátnőivel a férfi pedig a kutyáját viszi oda.

A férfi elméletileg orvos.

A lányom semmit nem mondd ezt is a barátnőjétől tudtuk meg.

Úgy bukott le, hogy itthon hagyta a mobilját és csörgött vagy 10x, megnéztük ki hivogatja és az a barátnője hívta akinél elméletileg ott aludt... Hát nem nála aludt. Azt mondja másik barátnőnél aludt és nem a férfinál, de nem tudom. A történethez még hozzá tartozik, hogy 1,5 éve költöztünk ide (Salzburg), nagyon sok barátja lett rövid idő alatt a lányomnak, felénk viszont zárkózottabb lett, alig mond el valamit és mint látszik ilyeneket is eltitkol.

16 éves a lányom, nem tudom mit tehetnék, sem a lányom sem a barátnője nem mondja el a férfi nevét, a telefonját átnéztük, de teljesen üres mintha új lenne, nem is használná. Lehet van egy másik telefonja de azt nem találtuk. Hidegzuhanyként ért. Mintha nem is a mi lányunk lenne.



2020. aug. 17. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

10-es!

És ha a pasi mondjuk 19 lenne, akkor is elvinnéd a lányod orvoshoz?

2020. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Ja, hogy már ott tartunk, hogy 40 év körüli orvosok is tinilányokra hajtanak? Én hagynám pofára esni, sokszor csak abból tanul az ember.
2020. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
16 évesen nem hiszem, hogy az akarata ellenére megvizsgálná az orvos és az biztos, hogy megpecsételné a kapcsolatunkat.
2020. aug. 17. 22:01
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mit tennél ha a kamasz lányodról kiderülne hogy 20-25 évnél idősebb?"


Szerintem én pofán vágnám hogy titkolta a saját életkorát!


Bocs de ezen szakadtam XD


Nem tudom én se mit gondoljak mert gyanús hogy a telójában semmi nincs

2020. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!